فهرست
دومین خروجی زمستانی پرسپولیس کیست؟
دومین خروجی زمستانی پرسپولیس کیست؟

دومین خروجی زمستانی پرسپولیس کیست؟

آی اسپورت - با نزدیک شدن به دوره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران، پرسپولیسی‌ها در تکاپوی جذب بازیکن جدید هستند و بر اساس خواسته کادر فنی این تیم، جذب یک هافبک تهاجمی و یک مهاجم خارجی در دستور کار مدیران این تیم قرار دارد.

این در حالی است که پرسپولیس در حال حاضر ۳ بازیکن خارجی در اختیار دارد و برای جذب ۲ بازیکن خارجی جدید می‌بایست حداقل یک بازیکن خارجی فعلی خود را کنار بگذارد. بوژیدار رادوشویچ، بشار رسن و جونیور براندائو ۳ بازیکن خارجی فعلی سرخ‌ها هستند که در این میان احتمال جدایی جونیور از پرسپولیس بالا خواهد بود. این مهاجم برزیلی در تابستان سال جاری با انتقالی قرضی از لودوگورتس رازگارد بلغارستان به پرسپولیس پیوسته و قرارداد وی با پرسپولیس تا تابستان سال آینده اعتبار دارد. جدایی وی از پرسپولیس به آسانی ممکن نخواهد بود و مدیران پرسپولیس کار دشواری برای توافق با جونیور برای جدایی در پیش خواهند داشت.

این پایان کار نیست چرا که لیست بزرگسال پرسپولیس نیز در حال حاضر پر است و جذب 2 بازیکن جدید بزرگسال با کنار گذاشتن دو بازیکن فعلی این تیم ممکن خواهد بود. انتخاب نفر دوم لیست خروجی زمستانی پرسپولیس موضوعی است که احتمالا در هفته‌های آتی در دستور کار سرمربی آرژانتینی این تیم قرار خواهد داشت. در میان بازیکنان فعلی، حسین ماهینی با ۱۱ دقیقه حضور در زمین در ۲ بازی و فرشاد احمدزاده با ۹۱ دقیقه حضور در زمین در ۴ بازی شرایط چندان مطلوبی در ترکیب پرسپولیس ندارند. با وجود چنین آماری نمی‌توان به طور قطع این بازیکنان را گزینه حضور در لیست خروج کالدرون دانست. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس قصد دارد لیست مازاد خود را به طور محرمانه به مدیرعامل این باشگاه ارائه کند و با توجه به اینکه این بازیکنان تحت قرارداد پرسپولیس هستند مدیران این باشگاه برای جلب رضایت این بازیکنان وارد مذاکره خواهند شد.

 

۱    
آی اسپورت
2019-11-16 22:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر