فهرست
تاج: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان کاهش پیدا نمی کند
تاج: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان کاهش پیدا نمی کند

تاج: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان کاهش پیدا نمی کند

آی اسپورت- مهدی تاج هفته آینده راهی مالزی خواهد شد تا در جلسه ای اف سی برای تعیین سهمیه کشورهای مختلف در رقابت های لیگ قهرمانان حضور  پیدا کند. او به فارس گفته است که تعداد سهمیه های ایران در این تورنمنت با کاهش روبرو نمی شوند


دوشنبه کلیدی 

 یکشنبه آینده راهی مالزی می‌شوم تا در جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تعیین سهمیه‌های فوتبال کشورها شرکت کنم. قرار است روز دوشنبه تعداد سهمیه‌های ایران برای فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود.

کاهش نداریم

 پیش‌بینی من این است که تعداد سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان اسیا کاهش پیدا نکند هرچند که نتایج باشگاه‌های ایرانی در این مسابقات خوب نبود با این حال تصور می‌کنم ما همچنان 3.5 سهمیه در آسیا داشته باشیم. البته تصور می‌کنم جایگاه لیگ‌مان در آسیا یک پله نزول کند و از لیگ دوم آسیا به رتبه سوم برسیم و سومین لیگ برتر آسیا را داشته باشیم.

چهارم نمی شویم

 فکر می‌کنم ژاپن هم مثل ما یک پله سقوط کرده و به رده دوم نزول پیدا کند. تصورم این است که کره جنوبی یا عربستان به عنوان لیگ برتر آسیا انتخاب شوند اما لیگ برتر ما به رده چهارم نمی‌رسد و ما در آسیا چهارم نخواهیم شد.

استقلال و سقف

پباشگاه استقلال در مورد سقف بودجه خود به سازمان لیگ توضیحاتی داده است اما ابهاماتی در این پاسخ‌ها وجود دارد که ما در مورد این ابهامات از باشگاه استقلال سؤال کرده‌ایم و همچنان منتظر پاسخ آنها هستیم.

40 میلیارد؟

 فتح‌الله‌زاده یکی از مدیران بسیار خوب فوتبال است که از وجود ایشان کمال استفاده را کردیم و رقم 40میلیاردی که در رسانه‌های عنوان شده مربوط به دوران فتح‌الله‌زاده نیست. طبق نظر باشگاه استقلال و خود فتح‌الله‌زاده فصل گذشته استقلال 25 میلیارد تومان هزینه کرده است، البته دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بدهی‌هایی دارند که مربوط به دوره‌های گذشته است که فقط مربوط به یک شخص نیست. من به عنوان رئیس سازمان لیگ هیچ‌وقت در مورد اشخاص صحبت نکرده و نمی‌کنم که در مورد جایگاه و تشکیلات باشگاه‌ها صحبت می‌کنم. میزان بدهی‌های 100میلیاردی پرسپولیس هم مربوط به دوره‌های مختلف مدیریتی است نه یک شخص خاص.  حساسیت سازمان لیگ بر روی بودجه‌های این فصل لیگ برتر این است که بودجه‌های باشگاه به گونه‌ای اعلام شود که وقتی آنها را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام می‌کنیم هماهنگی‌های لازم وجود داشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-09-17 13:42:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر