فهرست
رونی: از فرگوسن برای ایمانی که به من داشت ممنونم
رونی: از فرگوسن برای ایمانی که به من داشت ممنونم

رونی: از فرگوسن برای ایمانی که به من داشت ممنونم

آی اسپورت- وین رونی، در سالگرد دهمین سال حضورش در منچستریونایتد به تمجید از سر الکس فرگوسن پرداخت و از او برای منتقل کردنش از اورتون به یونایتد تشکر کرد.

رونی دز 18 سالگی از اورتون به منچستریونایتد پیوست و در آن دوره به عنوان گرانترین بازیکن جوان جزیره شناخته می‌شد. هر چند که او ستاره ی یونایتد در چند سال اخیر بوده ولی در فصل آخر حضور فرگوسن، رابطه ی بین این دو شکراب شد و شایعات زیادی مبنی بر جدایی رونی از یونایتد شنیده می‌شد. انتقال رابین فن پرسی که با رونی هم پست بود نیز گواهی دیگر بر این اختلاف بود.

با این حال، رونی در مصاحبه با MUTV، به تمجید از سرمربی سابق خهود پرداخت. او گفت: \"او به شدت مهم بود. از او برای اعتمادش به من و اینکه من ار از اورتون به یونایتد آورد متشکرم. فکر می‌کنم او مربی فوق‌العاده ای است. وقتی انگیزه اش برای هر بازی را می‌بینید متوجه شخصیت جالبش می‌شوید. او مسلما به من و باقی بازیکان کمک زیادی کرد. وقتی به عنوان یک بازیکن جوان به تیم آمدم، تنها چندین بازیکن جوان دیگر در تیم بودند. او همه ی مارا در کنار هم جمع کرد و یک تیم قهرمان درست کرد.از او برای تمام کارهایش متشکرم.\"

رونی درباره روز اول حضورش در یونایتد گفت: \" کمی استرس داشتم. عجیب بود زیرا من او را در تمرین دیدم و سپس برای نهایی کردن قرارداد به اولدترافورد رفتیم. همه چیز به انتخاب خودم بود.من اورتون را ترک کردم و به خانواده ام گفتم که به منچستریونایتد می‌روم. هیچگاه از این تصمیم پشیمان نشدم. البته برای خانواده ام که در لیورپول مانده بودند، دوران سختی بود ولی فوتبال اینگونه است.\"

رونی درباره آینده اش در یونایتد گفت: \" فکر می‌کنم که به زودی قراردادی 5 ساله امضا خواهیم کرد و با هم مصاحبه ای در سالگرد 15 سالگی حضورم در یونایتد برگزار خواهیم کرد. دلیلی برای رخ ندادنش نمی‌بینم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-17 13:49:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر