فهرست
پیش بازی سپاهان - صبا : رونمایی از فرکی در اصفهان
پیش بازی سپاهان - صبا : رونمایی از فرکی در اصفهان

پیش بازی سپاهان - صبا : رونمایی از فرکی در اصفهان

آی اسپورت- در چارچوب رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر فوتبال عصر فردا از ساعت ۱۸:۳۰ ورزشگاه فولادشهر میزبان دیدار تیم‌های سپاهان و صبای قم خواهد بود. سپاهان که هفته گذشته پس از ۴ هفته ناکامی بالاخره رنگ پیروزی را دید در حالی برابر تیم صمد مرفاوی قرار می‌گیرد که در ۳ دیدار گذشته خود در ورزشگاه فولادشهر رنگ پیروزی را ندیده است و شاگردان فرکی در تیم اصفهانی امیدوارند با سومین پیروزی خانگی فصل خود اختلافشان را با تراکتورسازی و استقلال کمتر کنند.
در سوی دیگر صبای قم قرار دارد که هفته گذشته در خانه مغلوب استقلال خوزستانی شد که تا قبل از آن دیدار رنگ برد را در لیگ چهاردهم ندیده بود. آنها قطعاً با هدف جبران شکست هفته گذشته و احتمالاً برای کسب حداقل امتیاز به اصفهان می‌آیند.


رونمایی از سپاهانِ فرکی در فولادشهر


فردا روی نیمکت ورزشگاه فولادشهر سرمربی جدیدی خواهد نشست و او کسی نخواهد بود جز حسین فرکی. مربی قهرمان فصل گذشته در حالی جانشین زلاتکو کرانچار در سپاهان شد که در ابتدای فصل نیز زمزمه‌هایی مبنی بر هدایت سپاهان توسط او شنیده می‌شد اما در هر صورت او پس از گذشت ۸ هفته از شروع لیگ و استعفای مرد کروات روی نیمکت سپاهان می‌نشیند. فرکی در اولین دیداری که البته از روی سکوها هدایت سپاهان را بر عهده داشت در مشهد کار بزرگی کرد و پدیده بدون شکست را در خانه برد و حالا در فولادشهر به نظر کار چندان سختی برابر صبای قم نخواهد داشت.


خداحافظی سپاهان با سیستم ۳-۴-۱-۲


همانطور که انتظار می‌رفت با تغییر سرمربی در سپاهان، سیستم بازی این تیم نیز از بازی با پدیده تغییر کرد. حسین فرکی، سرمربی جدید این تیم با یک تصمیم غافلگیرکننده شجاع خلیل زاده را به عنوان هافبک دفاعی بازی داد که البته این تغییر پست جواب داد و شجاع عملکرد خوبی در سیستم ۴-۴-۲ جدید سپاهان داشت. سیستم قالب سپاهان در ۷ هفته نخست ۳-۴-۱-۲ بود که با رفتن کرانچار این سیستم نیز دیگر در سپاهان دیده نمی‌شود.


بازیکنان تماشایی: محرم نویدکیا- احمد حسن زاده


کاپیتان محبوب زردپوشان اصفهانی هفته گذشته از همان ابتدا برای تیمش به میدان رفت و این مسئله شاید بهترین خبر برای دوستداران این تیم بود. نویدکیا در پیروزی یک بر صفر سپاهان در مشهد نقش پر رنگی داشت و به همراه خلعتبری بهترین بازیکنان میدان بودند. محرم احتمالاً فردا نیز در ترکیب ثابت تیمش قرار خواهد گرفت و به همراه برادرش رسول، نقش مهمی را در میانه میدان ایفا می‌کند. در سوی دیگر زهردارترین مهاجم صبای قم کسی نیست جز احمد حسن زاده، مهاجمی که فصل گذشته در مس کرمان نتوانست مانع سقوط تیمش شود اما این فصل در صبای قم بهترین گلزن تیمش بوده است و فردا نیز برای گلزنی شانس شماره یک صبا به شمار می‌رود.


ترکیب احتمالی


سپاهان: شهاب گردان، وریا غفوری، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، احسان حاج صفی، شجاع خلیل زاده، رسول نویدکیا، محرم نویدکیا، حسین پاپی، محمدرضا خلعتبری و لوسیانو پریرا
صبای قم: مهرداد طهماسبی، مسعود حق جو، هادی شکوری، ابوالفضل ابراهیمی، محسن بیات، آمبونو آچیله، حسین بادامکی، ایوب کلانتری، جلال الدین علیمحمدی، احمد حسن‌زاده و امید قربانی

     
آی اسپورت
2014-09-17 14:57:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر