فهرست
مجیدی رضایت نامه می‌گیرد/ امکان معاوضه نبود؟
مجیدی رضایت نامه می‌گیرد/ امکان معاوضه نبود؟

مجیدی رضایت نامه می‌گیرد/ امکان معاوضه نبود؟

آی اسپورت – امروز از باشگاه استقلال خبر رسید که منصوریان پس از گفتگو با میثم مجیدی حاضر به دادن رضایتنامه او شده است و این بازیکن فردا رسما ازاستقلال جدا خواهد شد. بعد از آرش افشین، مجیدی دومین بازیکن استقلال است که از این تیم جدا می‌شود. این در حالی است که آبی‌ها در فاصله 48 ساعت تا شروع اولین بازی خود در نیم‌فصل دوم، هنوز هیچ بازیکن جدیدی را به خدمت نگرفته‌اند و فعلا فقط صحبت از جذب بازیکنانی مثل سرور جباروف و مایکل اسین است!

انفعال مدیران استقلال در بازار نقل و انتقالات حسابی هواداران این تیم را نگران و خشمگین کرده است. آنها به شدت از دست مدیران باشگاه عصبانی هستند و معتقدند حالا که باشگاه در جذب بازیکنان موردنظر خود ناکام مانده است نباید به راحتی با جدایی بازیکنان خود موافقت کند و حداقل آنها را با بازیکنان دیگر معاوضه کند. البته هنوز هم دیر نشده و استقلال می‌تواند مجیدی را با بازیکنی از تیمی که او را می‌خواهد معاوضه کند و در یکی از پست‌های مورد نیاز خود بازیکن جذب کند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-10 16:17:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۳۲
در پست مجيدي 3 تا بازيكن داريم كه بهتر از مجيدي هستند ... بره بهتره ...براي چي هوادار استقلال نگران اين رفتن بشه ؟؟!!!.... منصوريان اگه از جووناهاش و داراييهاش درست استفاده كنه نيازي به هيچ بازيكن جديدي نداره ... ببينيد كي گفتم !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر