فهرست
درخشان: راه آهن به پرسپولیس وصل است!/ کریمی از من فرصت خواسته تا بهترین تصمیم را بگیرد
درخشان: راه آهن به پرسپولیس وصل است!/ کریمی از من فرصت خواسته تا بهترین تصمیم را بگیرد

درخشان: راه آهن به پرسپولیس وصل است!/ کریمی از من فرصت خواسته تا بهترین تصمیم را بگیرد

آی اسپورت- حمید درخشان پیش از دیدار مقابل راه‌آهن در هفته نهم لیگ برتر در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و درباره این دیدار  گفت: یک بازی سخت مقابل راه‌آهن داریم. راه‌آهن به پرسپولیس وصل است. یک پرسپولیسی خوب مثل حمید استیلی هدایت این تیم را برعهده دارد. افرادی هم که به او کمک می‌کنند همه از بزرگان پرسپولیس هستند. این مسئله این نوید را به ما می‌دهد که با تیمی بازی داریم که بخشی از آن متعلق به پرسپولیس است.

 روز چهارمی است که دارم با تیم کار می کنم، ان‌شاءالله پرسپولیس را به آن چیزی که هواداران می‌خواهند برسانیم. راه‌آهن هفته قبل با وجود ارائه یک بازی خوب متحمل شکست سنگین شد. همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و همه می‌خواهند مقابل پرسپولیس برنده شوند. بازیکنان من می دانند کارشان سخت است آنها با عملکرد خود در تمرینات اعتماد به نفسم را بالا بردند. فکر می‌کنم آنها بیشتر سرباز پرسپولیس هستند و می‌‌خواهند در جبهه‌های پیش رو با افتخار بجنگند. ان‌شاءالله فردا یک بازی قابل قبول انجام دهیم.

بازیکنان مصدوم و محروم: هفته آینده در این خصوص قرار است جلسه‌ای برگزار کنیم. چند بازیکن نمی‌توانند به ما کمک کنند از جمله پولادی که مشکل سربازی دارد که تلاش می‌کنیم این مسئله را حل کنیم اما بخشی از این مشکل به دست ماست. بخش دیگر آن مربوط به حوزه نظام وظیفه می‌شود. مطمئنا باید این مشکلات را برطرف کنیم و بازیکنان جایگزین را بتوانیم در نیم فصل به تیم اضافه کنیم تا جای سایر بازیکنان را برای ما پر کنند.

حضور علی کریمی در راه آهن:  از علی کریمی تشکر می‌کنم که جواب ما را بدهد. او از من فرصتی خواسته تا نحوه چگونگی کمک کردنش را اعلام کند و بهترین راه را انتخاب کند. ما هم تلاش می‌کنیم تا او بهترین راه را انتخاب کند. اگر علی کریمی قرار نیست بازی کند اما به گونه‌ای از پرسپولیس جدا شود. او بازیکن بزرگ و از بهترین‌های فوتبال کشومان بوده است که می‌خواهیم کمک کنیم در پرسپولیس باشد و از فوتبال جدا شود.

  ۷  
آی اسپورت
2014-09-17 15:06:27
نظر دهید
۷ نظر
افشین
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۰
بله ،برای تبانی در بازی فردا مطمئنا به پرسپولیس وصله
فرهاد 4
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
علی کریمی تا حالا 2 بار از تیم ملی خداحافظی کرده و برگشته. 2 بار هم از فوتبال خداحافظی کرده و الان دوباره اگه برگرده و خداحافظی کنه میشه سومین باری که از فوتبال خداحافظی کرده. روی هم میشه 2 بار خداحافظی از تیم ملی و 3 بار خداحافظی از فوتبال. چنین پدیده ای کجای دنیا سراغ دارید واقعا؟
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۳
آقاى فرناز 6!!!!!من یه پدیده اى سراغ دارم که توى 7مین روز از هرماه سال خداحافظى میکرد..شاگرد مکتب بعضى ها بود با بعضى هاى دیگه کار میکرد..آخرشم به خاطر دوپینگ دررفت..
آقاى مثلا محترم,
اونى که تو تبانى استاده و کم کم داره گندش در میاد کسى دیگه ست که خودتونم خوووب میشناسیدش ..
از لاوره و کبه گرفته تا نکونام و واعظ آشتیانى گفتنىها رو گفتند
حامی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۵
علی کریمی یادته دایی بهت گفت ثبات نداری

مفهومش اینه شدی آسانسور هی میگی خداحافظ هی برمیگردی:))
تو خراب این دماغ عملی نشو بدبخت
4444
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۸
مثل روز روشنه بازی راه آهن و لنگ تبانی میشه.حالا ببینید.دو تیم از مکتب لنگ تبانی میکنند.
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۲
باید با این ترکیب بازی کنی حمید درخشان:نیلسون اومانا نورمحمدی ماهینی حسینی کفشگری نوراللهی نوری عالیشاه عباسزاده نوروزی (اگه این بازی حقیقی و طارمی فیکس باشن یعنی خاک تو سر همتون)
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۸
تبانی و بی اخلاقی تو ذات لنگی هاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر