فهرست
استیلی: پرسپولیس حالا به شکل دیگری بازی می کند/ آنها نیاز به پیروزی دارند
استیلی: پرسپولیس حالا به شکل دیگری بازی می کند/ آنها نیاز به پیروزی دارند

استیلی: پرسپولیس حالا به شکل دیگری بازی می کند/ آنها نیاز به پیروزی دارند

آی اسپورت- حمید استیلی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های راه‌آهن و پرسپولیس اظهار داشت: بازی بسیار سخت و مشکلی داریم به این دلیل که پرسپولیس تیم بزرگی است در واقع تیم خود ما و از خانواده ماست. هر دو تیم برای کسب سه امتیاز به میدان می‌روند. بضاعت ما محدودتر از پرسپولیس است.
حریف با توجه به اینکه کادر فنی جدیدی در تیم حاضر شده احتیاج به برد دارد و ما هم به دنبال همین موضوع هستیم. همواره فوتبال خوب و هجومی به نمایش می‌گذاریم و به همین دلیل بازی‌هایمان پرگل می‌شود. خط دفاعی ما با مشکلاتی روبروست و بازیکنان مصدوم در این خط داریم. یک بازیکن خارجی جذب کردیم در حالی که شیث رضایی، ابراهیم کریمی و حامد نورمحمدی مصدوم هستند. خالقی‌فر هم دو روز گذشته آسیب‌دیدگی پیدا کرد که پزشکان به دنبال این هستند وضعیت او را برای این دیدار مهیا کنند.

تغییرات در پرسپولیس: ما امروز آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار کردیم. روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کردیم. بازی پرسپولیس با کادر فنی جدید متفاوت است و به شکل دیگری بازی می‌کنند. ما به دنبال بازی خوبی هستیم که هواداران و همه لذت ببرند و امیدوارم این موضوع رقم بخورد.

 مشکل راه‌آهن در بحث مالکیت چه زمانی قرار است حل شود؟

ما هنوز به دنبال این مسئله هستیم. هر هفته در مورد این مسئله صحبت می‌کنیم، این مسائل از نظر روحی و روانی روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد و خوب نیست، بازیکنان احتیاج به منابع مالی دارند. شاید توانستیم به برخی بازیکنان کمک کنیم اما به دنبال برطرف شدن کامل این مسئله هستیم.

 قصد استفاده از امیر عابدزاده در درون دروازه را دارید؟ صد در صد این کار را خواهیم کرد. سه دروازه‌بان خوب داریم عابدزاده هم به خوبی کار می‌کند اما سخت است هم اکنون بخواهیم جابجایی داشته باشیم. اگر فرصتی شد قطعا از او هم استفاده می‌کنیم.

     
آی اسپورت
2014-09-17 15:12:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر