فهرست
تراکتور به دنبال توافق مالی با ژرژ لیکنز
تراکتور به دنبال توافق مالی با ژرژ لیکنز

تراکتور به دنبال توافق مالی با ژرژ لیکنز

آی اسپورت - ژرژ لیکنز سرمربی بلژیکی که از نیم فصل لیگ هجدهم هدایت تراکتورسازی را برعهده گرفت، در حالی چند روز قبل ایران را ترک کرد که از قراردادش با این باشگاه دو سال دیگر باقی مانده است. در این شرایط اما گفته می شود که مسئولان تراکتورسازی به دنبال قطع همکاری با این مربی هستند اما در عین حال می خواهند کمترین ضرر مالی را نیز بدهند.

از این رو آنها در صدد هستند تا با لیکنز صحبت کنند تا او بخش اعظمی از مبلغ قراردادی که مربوط به دو سال آینده است را ببخشد و با باشگاه توافق کند. تراکتوری ها به خاطر قراردادی که با لیکنز دارند نمی توانند مذاکره با مربیان دیگر را به طور رسمی جلو ببرند و به همین خاطر باید هرچه سریع تر تکلیف لیکنز را روشن کنند.

مدیران تراکتور طی روزهای گذشته صحبت هایی را با این مربی بلژیکی انجام دادند تا او با دریافت مبلغ کمتری راضی به جدایی شود و با فسخ قراردادش مربی جدید بتواند کارش را آغاز کند. به همین خاطر اگر لیکنز راضی شود احتمالا طی روزهای آینده این توافق مالی انجام و قرارداد او فسخ خواهد شد.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-05-21 14:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۳۲
ای خدا اگر مدیریت تراکتور رو یکسال به من می سپردن به خدا چنان تیمی می ساختم که توپ تکونش نده حیف که این همه منابع مالی این همه امکانات این همه تماشاگر پرشور و دوست داشتنی با وجود این مدل مدیریت درب و داغون همش داره به هدر میره
اقای مالک کی میخوای بفهمی اولین گام موفقیت تو فوتبال ثباته نمیشه هر شش ماه یکبار مربی عوض کنی برادر من!
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر