فهرست
داگلاس:هنوز باورم نمی شود به بارسلونا پیوسته ام
داگلاس:هنوز باورم نمی شود به بارسلونا پیوسته ام

داگلاس:هنوز باورم نمی شود به بارسلونا پیوسته ام

آی اسپورت - داگلاس پریرا آخرین خرید بارسا در بازار نقل و انتقالات تابستانی بود. خریدی که البته خیلی ها را شگفت زده کرد. داگلاس به احتمال زیاد، آخرین خرید بارسا تا دو سال آینده نیز خواهد بود؛ چرا که این باشگاه به حکم فیفا تا دو سال بعد از خرید بازیکن محروم است.

داگلاس در گفتگوی اینترنتی با هواداران بارسا اعتراف کرد که در چندین نوبت از اینکه به بارسا پیوسته؛ از شدت خوشحالی گریسته است و هنوز باورش نمی شود که به بارسلونا پیوسته است.

وی گفت:\" برای من ملحق شدن به بارسا بسیار ارزشمند و مثل یک رویا بود.جایی که من بودم برای همه فوتبالیست ها،محقق شدن چنین آرزویی در حد یک رویاست.تا7 سالگی در یک مزرعه در اطراف گویاس زندگی سختی داشتیم.سپس به شهر کوچکی به نام پراتا نقل مکان کردیم.منطقه ای که هنوز هر وقت فرصت کنم برای تعطیلات بدانجا می روم.

در آنجا فرصت بازی کردن برای تیم گویاس نصیبم شد. باشگاه به پدرم شغلی داد و ما از پراتا خارج شدیم؛ چرا که زندگی راحتی در آنجا نداشتیم.گویاس فرصت خوبی برای من بود تا ارزش هایم را نشان دهم\"

وی ادامه داد : \" تا 17 سالگی در گویاس به عنوان مهاجم بازی می کردم اما یک روز که مدافع کناری ما نیامده بود؛ مربی از من خواست تا در این پست بازی کنم و پس از آن روز، در همان پست ماندگار شدم. وقتی به سائو پائولو پیوستم نیز پست من تغییر نکرد و حالا خوشحالم که به لطف خدا فرصت بازی در تیم بزرگی مثل بارسلونا نصیبم شده و می خواهم قدر این فرصت را بدانم\"

     
آی اسپورت
2014-09-17 17:00:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر