فهرست
سپاهان تا اطلاع ثانوی محروم از نقل و انتقالات/ خطر محرومیت در کمین استقلال
سپاهان تا اطلاع ثانوی محروم از نقل و انتقالات/ خطر محرومیت در کمین استقلال

سپاهان تا اطلاع ثانوی محروم از نقل و انتقالات/ خطر محرومیت در کمین استقلال

آی اسپورت- رئیس کمیته نظارت، بازرسی و ارزشیابی سازمان لیگ، از محرومیت سپاهان از حضور در نقل و انتقالات تا اطلاع ثانوی خبر داد و تاکید کرد استقلالی ها نیز در صورت عدم اصلاح قراردادها با نین محرومیتی مواجه خواهند شد. گفتگوی علیپور با فارس در این ارتباط را می توانید در زیر بخوانید: 

پیکان تبرئه شد 

در تاریخ 12 شهریورماه سازمان لیگ توضیحاتی را از این باشگاه‌ها درخواست کرد و تا 22 شهریور به این باشگاه‌ها فرصت داده شد که توضیحات خود را به سازمان لیگ ارائه کنند. توضیحات باشگاه پیکان بررسی شد که آن توضیحات قانع‌کننده بود، اما برای دو بازیکن تحت قرارداد این باشگاه نیاز به توضیحات و تحقیقات بیشتری است که در طول فصل این راستی‌آزمایی ادامه خواهد داشت و از زحمات مدیران محترم پیکان هم قدردانی می‌شود.

پرونده پرسپولیس همچنان مفتوح

 باشگاه پرسپولیس با وجود تغییرات مدیریتی توضیحات خود را ارائه کرد که در حال بررسی این توضیحات هستیم، این توضیحات تا حدود زیادی قانع‌کننده است، اما نسبت به چهار بازیکن پرسپولیس پرونده همچنان مفتوح و در دست بررسی است.

استقلال در خطر

 مسئولان باشگاه استقلال در دو جلسه توضیحاتی را ارائه کردند که با توجه به درخواست باشگاه، منتظر اقدام نهایی و ارائه قراردادهای اصلاح‌شده هستیم، در صورت عدم اصلاح قراردادها و تراز نشدن هزینه‌ها مرحله بعدی اقدام در انتظار مدیران و باشگاه‌ها خواهد بود.

سپاهان محروم است 

 باشگاه سپاهان نیز از هرگونه نقل و انتقالات در نیم فصل لیگ برتر تا اطلاع ثانوی محروم شده است. گزارش تخطی این باشگاه به بالاترین مقام مسئول مجمع باشگاه یعنی معاون محترم وزیر مرتبط اعلام تا تصمیمات مدیریتی اتخاذ شود. باشگاه استقلال هم در صورتی که اصلاحات لازم را انجام ندهد به سرنوشت سپاهان دچار خواهد شد. گزارش تخلف باشگاه‌ها نیز به نهادهای نظارتی و سازمان بازرسی کل کشور ارجاع و پیگیری خواهد شد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-17 16:11:41
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
ایشون چکاره فوتبال هستند ؟
مشروح
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۶
چرا سپاهان باید محروم بشه ولی استقلال که بیشتر هزینه کرده نه؟
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۵
عجب. سر ببرید.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر