فهرست
رقابت با رئال؛ اتلتیکو اریکسن را می‌خواهد!
رقابت با رئال؛ اتلتیکو اریکسن را می‌خواهد!

رقابت با رئال؛ اتلتیکو اریکسن را می‌خواهد!

آی اسپورت - اتلتیکومادرید در نظر دارد در صورت شکست در پروژه جذب خامس رودریگز از رئال مادرید، تمرکز خود را بر روی جذب کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی تاتنهام بگذارد. گزارش ها در اسپانیا حاکی از آن بود که اتلتیکومادرید پیشرفت خوبی در روند جذب خامس رودریگز داشته اما این باشگاه نتوانسته با کهکشانی ها بر سر یک رقم نهایی به توافق برسد. اکنون مارکا گزارش داده که اتلتیکومادرید اریکسن را به عنوان گزینه آلترناتیو در صورت عدم جذب خامس شناسایی کرده است.

پیش از این از رئال مادرید هم به عنوان یکی از طرفداران جدی اریکسن نام برده شده بود اما این باشگاه بعد از درخواست 150 میلیون پوندی دنیل لوی، مالک تاتنهام برای اریکسن خود را کنار کشید. با این حال، اتلتیکومادرید مطمئن است که می‌تواند با رقمی بسیار کمتر از این اریکسن را به مادرید بکشاند. قرارداد اریکسن با تاتنهام وارد سال پایانی خود شده و علیرغم آن که این بازیکن به همراه تاتنهام به تور پیش فصل سنگاپور سفر کرده، در ماه گذشته از تمایل خود برای ترک تاتنهام نیز سخن به میان آورده است. پیش بینی می‌شود اکنون پیشنهادی 70 میلیون پوندی هم لوی را برای واگذاری اریکسن راضی کند.

اتلتیکو البته شرایط ارائه یک پیشنهاد برای دنی فن دبیک را نیز بررسی می‌کند اما به نظر می‌رسد گزینه اصلی آن ها در پلن بی، کریستین اریکسن باشد. روخی بلانکوس چند روز قبل کیران تریپیر را با قراردادی 20 میلیون پوندی از تاتنهام به خذمت گرفت و اریکسن می‌تواند دومین صید اتلتیکو از تاتنهام در تابستان 2019 باشد.

۱    
آی اسپورت
2019-07-19 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر