فهرست
مودریچ:رئال می تواند از عنوان قهرمانیش دفاع کند
مودریچ:رئال می تواند از عنوان قهرمانیش دفاع کند

مودریچ:رئال می تواند از عنوان قهرمانیش دفاع کند

آی اسپورت - لوکا مودریچ ستاره کروات رئال پس از پیروزی 5-1 تیمش در مقابل بازل، اظهار داشت که رئال تمام آنچه برای دفاع از عنوان قهرمانی نیاز است را در اختیار دارد. به عقیده مودریچ، رئال راهی طولانی در پیش دارد و باید در این راه فروتن بوده و نگرش بزرگی داشته باشد.

وی به وبسایت یوفا گفت:\"هنوز راهی طولانی برای دفاع از عنوان قهرمانیمان در پیش داریم.هیچ تیمی تاکنون نتوانسته دو سال پی در پی قهرمان اروپا شود.امیدوارم ما اولین تیمی باشیم که به این مهم دست پیدا می کنیم.باید بازی به بازی پیش برویم.فروتن باشیم و در هر بازی با دید پیروزی وارد میدان شویم. این تنها راه رسیدن به موفقیت است\"

وی ادامه داد:\"اگر مثل یک تیم بازی کنیم به مراحل نهایی خواهیم رسید.امیدوارم بتوانیم بازهم قهرمان شویم؛ اما هنوز در ابتدای راهیم. پس از شکست از اتلتیکو در لالیگا،برای ما بسیار مهم بود که اولین بازی خودمان در لیگ قهرمانان این فصل را با پیروزی پشت سر بگذاریم.ما به یک برد خوب نیاز داشتیم تا اعتماد بنفسمان بازگردد.دیگر دلیلی برای از دست دادن اعتماد به نفس نداریم.بخصوص در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. باید به همین روند در بازی های بعدیمان نیز ادامه دهیم\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-17 18:35:56
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۳
خیلی تکی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر