فهرست
کریم بنزما:حتی زیدان و رونالدو نیز در برنابئو هو شده اند/من در زمین هیچوقت به خودم فکر نمی کنم
کریم بنزما:حتی زیدان و رونالدو نیز در برنابئو هو شده اند/من در زمین هیچوقت به خودم فکر نمی کنم

کریم بنزما:حتی زیدان و رونالدو نیز در برنابئو هو شده اند/من در زمین هیچوقت به خودم فکر نمی کنم

آی اسپورت - کریم بنزما امروز در مصاحبه با رادیو مونته کارلو گفت که نگران سوت های اعتراضی هواداران رئال بر علیه خودش نیست؛ چرا که خیلی از بازیکنان بزرگ تاریخ رئال در مقاطعی مورد اعتراض هواداران در برنابئو قرار گرفته اند .

وی گفت که می داند پوشیدن پیراهن شماره 9 رئال چه مسئولیت بزرگی دارد. کریم که هزارمین گل اروپایی رئال را مقابل بازل به ثمر رساند؛ افزود:\" این گل من جنبه انتقامی نداشت.در باشگاه بزرگی بازی می کنم و هواداران همواره از من انتظار بالایی دارند.من مهاجم رئال مادرید هستم و باید در هر بازی گل بزنم. به این مساله واقفم.

سال گذشته نیز بر علیه من سوت زدند؛ امسال هم این کار تکرار شد. نه فقط بر علیه من که برای کاسیاس و خیلی از بازیکنان بزرگ دیگر رئال همچون زیدان و رونالدو نیز چنین اتفاقی رخ داده است.این مساله مرا نگران نمی کند.می خواهم به تلاشم ادامه دهم و باید بگویم که از گلی که زدم و از پیروزی مقابل بازل بسیار خوشحالم\"

وی در پاسخ به این سوال که همواره در لیگ قهرمانان راحت تر گل می زند گفت:\"نمی دانم.همانطور که همیشه گفته ام من بازیکنی در خدمت تیم هستم. پیراهن شماره 9 رئال را می پوشم.گاهی می توانم به نفع خودم بازی می کنم.اما تیمی که دراختیار داریم تیمی متحد است و فکر نمی کنم آن نوع بازی کردن در این مجموعه جواب بدهد.من همیشه به نفع تیم بازی می کنم.\"

کریم در انتها در مورد شروع بد رئال در لالیگا گفت:\"ما دو بازی از سه بازیمان در لالیگا را باخته ایم و همین مساله باعث بروز تنش در میان هواداران شده است. در بازی شب گذشته می خواستیم نشان دهیم که تیم قدرتمندی هستیم و می توانیم به روند پیروز شدن برگردیم. این کاری بود که انجام دادیم.\"

.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-17 18:49:56
نظر دهید

۲ نظر
پویا لوس بلانکوس
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۹
رونالدو و زیدان یه بار هو شدن نه مثل تو هزار بار
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
آدم ناراحت میشه..چرا بازیکن رو هو میکنین...آبرو هوادارای رئال رو میبرین...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر