فهرست
مرفاوی: بضاعت مالی صبا اجازه خرید خوب نداد/ با استعفا قصد کمک به تیم را داشتم
مرفاوی: بضاعت مالی صبا اجازه خرید خوب نداد/ با استعفا قصد کمک به تیم را داشتم

مرفاوی: بضاعت مالی صبا اجازه خرید خوب نداد/ با استعفا قصد کمک به تیم را داشتم

آی اسپورت- صبای‌قم در چهار هفته اخیر تنها یک امتیاز کسب کرده است و فردا نیز بازی سختی با سپاهان اصفهان پیش رو دارد. صمد مرفاوی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با سپاهان گفت: ما برای پیروزی مقابل سپاهان و کسب سه امتیاز به اصفهان آمده‌ایم.

قدرت سپاهان

سپاهان با وجود بازیکنان باتجربه بسیار قدرتمند است و می‌تواند مانع دست‌یابی ما به این هدف شود. سپاهان تیم بزرگی می‌باشد و برای چندبار قهرمان لیگ برتر ایران شده و افتخارات زیادی را برای فوتبال کشور به ارمغان آورده است.

محروم و مصدوم داریم

دو بازیکن مصدوم و یک بازیکن دیدار با سپاهان محروم هستند ولی بازیکنان جوان و خوبی در اختیار داریم که می‌توانند جای این بازیکنان را پر کرده و برنامه‌های مورد نظر ما را اجرا کنند.

جایگاه صبا در لیگ

هیچ کس نمی تواند جایگاه تیم ها در پایان فصل را پیش بینی کند زیرا رقابت نزدیکی بین تیم ها درجریان است. ما سعی می کنیم با کسب امتیازات لازم، جایگاه خوبی به دست آوریم.

بی‌اطلاعی از کارت معافیت بازیکنان

درباره جعلی بودن کارت معافیت بازیکنانم تاکنون گزارشی به من ارائه نشده است.

با استعفا خواستم به تیم کمک کنم

احساس کردم شاید این استعفا به تیم فوتبال صبای قم کمک کند اما این موضوع نباید در روحیه بازیکنان ما تاثیر منفی بگذارد و باید سعی کنیم جایگاه خود را در جدول لیگ برتر ارتقا دهیم.

شرایط مالی بد صبا

بضاعت مالی اجازه نداد بازیکنان گران‌قیمت جذب کنیم بنابراین بازیکنانی را جذب کردیم که بتوانند بار مالی زیادی را به باشگاه تحمیل نکنند و درعین حال برنامه‌های مورد نظر کادرفنی را پیش ببرند.

کمک فرکی به سپاهان

انتخاب حسین فرکی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپاهان را تبریک می‌گویم. ایشان از مربیان باتجربه و با اخلاق فوتبال کشور است و می تواند به سپاهان کمک کند.

 

     
آی اسپورت
2014-09-17 21:56:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر