فهرست
فرصتی که از مسعود دور شد؛ مگر صعود
فرصتی که از مسعود دور شد؛ مگر صعود
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

فرصتی که از مسعود دور شد؛ مگر صعود

آی‌اسپورت- مسعود شجاعی با غیبت در بازی اسپانیا، شانس‌اش برای شکستن رکورد بیشترین تعداد بازی در تاریخ جام جهانی برای تیم ملی ایران کم رنگ شد. مسعود شجاعی با بازی در دیدار مراکش، با حضور در ۳ جام‌ جهانی توانست رکورددار بیشترین حضور در جام‌ جهانی در تاریخ تیم ملی ایران شود. ولی این بازیکن می‌توانست عنوان بیشترین بازی ملی در جام‌جهانی را به نام خود کند.

در تاریخ تیم ملی ، مهدی مهدوی‌کیا و آندو تیموریان با ۶ بازی رکورددار بازی در جام‌ جهانی هستند. مسعود شجاعی در ۲ حضور قبلی خود مجموعا در ۴ دیدار بازی کرده بود و در صورتی که در هر ۳ بازی مرحله مقدماتی بازی می‌کرد با ۷ بازی این رکورد را نیز تصاحب می‌کرد.

مسعود شجاعی در صورتی که فرصت بازی برابر پرتغال را پیدا کند با رکورد ۶ بازی در جام جهانی برابر می‌شود و تنها در صورتی می‌تواند امیدوار باشد که از این رکورد عبور کند که ایران به از مرحله گروهی صعود کند  و به این بازیکن بازی داده شود.

البته مسعود شجاعی تنها نیست و احسان حاج صفی و علیرضا جهانبخش در بازی با اسپانیا به حد نصاب ۵ بازی در جام جهانی رسیدند و مانند شجاعی در صورت صعود ایران میتوانند در این رکودشکنی شرکت داشته باشند.

 

نود

۶    
آی اسپورت
2018-06-21 23:45:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر