فهرست
چهره روز؛ بامرام مثل کی روش
چهره روز؛ بامرام مثل کی روش

چهره روز؛ بامرام مثل کی روش

آی اسپورت – مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در جدیدترین گفت و گوی خود با روزنامه همشهری ورزشی،پرده از رازی برداشته که تا به حال کسی درباره اش صحبت نکرده بود.تاج گفته است که حساب کارلوس کی روش چند ماه است که مسدود شده و سرمربی تیم ملی از اول سال تا کنون هیچ حقوقی دریافت نکرده. موضوعی که سوژه یادداشت حمایتی خبرآنلاین از کی روش شده و این سایت درباره سرمربی تیم ملی نوشته: کارلوس کی روش طی این چندماه در حالی برای منافع تیم ملی جنگید و ایران را به جام جهانی برد و بهترین نتیجه تاریخ این تیم را در این رقابت ها رقم زد که دلاری دریافت نکرده بود.کی روش که در زمان اردوی تیم ملی شب تا صبح بیدار می نشست و به همراه دستیارانش برنامه های تیم را تدوین می کرد،هیچ گله و صحبتی بابت حقوقش نکرده بود و الان 5 ماه بعد از آغاز سال 97 رییس فدراسیون فوتبال است که درباره این مطلب صحبت می کند.

کی روش طی این مدت هرجا که گلایه کرد و فریاد کشید، نه برای جیب شخصی خود بلکه برای منافع تیم ملی بود.جایی که به او قول داده بودند از 5 اردیبهشت می تواند بازیکنان داخلی را در تمرین داشته باشد اما به دلیل مسابقات لیگ قهرمانان آسیا این خواسته مهم برآورده نشد و او مجبور شد با 3 بازیکن تمریناتش را پیگیری کند.

 منتقدین ایرانی و خارجی کارلوس کی روش که شاید اگر حقوق شان یکی دو ماه عقب بیفتد،زمین و زمان را به هم می دوزند،حالا چه نظری در این مورد خواهند داشت؟اینکه کی روش هرچه فریاد زده نه برای منافع شخصی که برای تیم ملی،شاگردانش و برای ایران بوده است.

۲۱ ۱۳  
آی اسپورت
2018-07-23 08:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
sirvan.f
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۲۲
شکایت میکنه به فیفا با سودش ازمون میگیره!
Mn
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۵۱
ماهم باور کردیم کسی که برای عقب افتادن یک روز حقوقش خودشو در آستانه بازیها در اتاق حبس کرده بود بسیار با مرام هستن .نگران نباشین قرادادش تمدید میشه دوروز دیگه هم شرط میذاره اگر وارد جام ملتها شدیم قرارداد من باید تا ۲۰۲۶ به صورت خودکار تمدید بشه
دم دالیچ گرم و لعنت به سیاستمدار ریاکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۵۲
برانکو هم دستمزد خود را به امور خیر اختصاص داد...

به قول مزدوران: هرچی برانکو بگه
۵
بهزاد
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۰۳
حالا فک کنید برانکو و شفر 5 ماه پول نگیرن. اصلا دیگه تو ایران میبینیشون؟ یا همین قلعه نوعی 5 ماه پول نگیره خرج پورشه هوتن بابا بکنه تمام دست های پشت پرده فوتبال علیه ش میشن. یا علی کریمی بعد از هر تخریب هدایتی پول پرت نکنه جلوش چه اتفاقی میفته؟ طرف الکی کی روش نمیشه. تیم بدون ستاره رو برد با پرتغال مساوی تیمی که قبلا با کلی ستاره جلو پرتغال سوراخ شده بود.
امید
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۰
کیروش آنلاینه دیگه.
جو زده نباشیم
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۰
"که کی روش هرچه فریاد زده نه برای منافع شخصی که برای تیم ملی،شاگردانش و برای ایران بوده است."

کسی رو که به خواب زده نمیشه بیدار کرد
این ملت تا قبل اینکه بریم جام جهانی کیروش رو میپرستیدن نمونش بازی ایران چین که 200 هزار نفر اومدن استادیوم
ولی وقتی امثال کریمی و برانکو و ... علیه ش توطئه کردن حتی اگه قهرمان جهانم میشدیم کسی از کیروش خوب نمیگفت
حالا واسه این حرفای شما کلی بهونه میارن و ...
۹
بهزاد
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۸
حالا فک کنید برانکو و شفر 5 ماه پول نگیرن. اصلا دیگه تو ایران میبینیشون؟ یا همین قلعه نوعی 5 ماه پول نگیره خرج پورشه هوتن بابا بکنه تمام دست های پشت پرده فوتبال علیه ش میشن. یا علی کریمی بعد از هر تخریب هدایتی پول پرت نکنه جلوش چه اتفاقی میفته؟ طرف الکی کی روش نمیشه. تیم بدون ستاره رو برد با پرتغال مساوی کرد تیمی که قبلا با کلی ستاره جلو پرتغال سوراخ شده بود.
۹
مجید10
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۵
آخی!!!! الهی ! دلمون سوخت. بنده خدا برای رضای خدا سکوت کرده بوده! اتفاقا چند روز پیش اسنپ گرفتم دیدم راننده اش کی روش بود! گفت 5 ماهه حقوق نگرفتم از سر نداری اومدم اسنپ!!!
serezo
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۹
دلم کباب شد!
البته یک میلیون دلار بانک سامان رو که گرفته!
امیر توکلی
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۴۷
.
مسعود
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
چرا اسم شقايق بالاي متن نيست
.
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
اخی عجب ادم بسازیه این مرررررررد!
سعید پرسپولیسی
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۶
یک درصد فکر کن کیروش تو این مدت حقوق نگرفته باشه||! اون هم کیروش!! رو حساب حرف کی این متن پاچه خواری حال بهم زن رو نوشتی؟؟ حرف تاججججج؟؟؟؟؟ یعنی تو به حرف این مرتیکه اعتماد داری؟؟؟ یا خواننده ها رو جیگر فرض کردی؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر