فهرست
سایه ترس
سایه ترس

سایه ترس

آی اسپورت – افسانه‌ها گاهی تضاد با آنچه که در واقعیت است را انکار می‌کنند، می‌گویند ستاره‌ها هیچوقت با «ترس» روبه‌رو نمی‌شوند. دروغی واضح در واقعیت.!

زیزو در دوسال چنان توقعات کهکشانی‌ها رابالا برده بود که هواداران، بیمه شدن رئال را در بازی‌های بزرگ تضمین شده می‌دانستند. آن‌ها به تمام دستاوردها افتخار و اندک ناامیدی زیزو را هم انکار!

امروز سانتیاگو برنابئو ترسیده بود. آن‎ها از آماده‌ترین بارسلونای پس از پپ، نه به شکل مغرورانه بلکه از روی سایه از دست دادن قافله به بارسا استقبال کردند.

زیزو از کواچیچ که در اکثر بازی‌ها نیمکت‌نشین بود به طور ثابت استفاده کرد، تفکر او کنترل میانه میدانی بود که توسط راکیتیچ و پائولینو احاطه شده؛ دقیقا نقطه تغذیه گرسنه‎ترین مهاجمان حال حاضر دنیا!

چنین پلنی باعث شد بارسا با اعتماد به نفس و خیالی راحت، پس از مطمئن شدن از دلهره هافبک‌های رئال، پر جنب و جوش‌تر جریان بازی را در دست بگیرند.

به مانند همیشه کاسه صبر رونالدو خیلی زود لبریز شد٬ اصلی‎ترین چاشنی برهم زدن تمرکز یک ستاره. هر چه قدر رونالدو بی‎دقت پابه توپ می‎شد برعکس او مسی خلاقانه‎تر هدف‌هایش را صاحب توپ می‌کرد. دیدنی‌ترین پاس در نیمه اول از روی شکاف عمیق خط دفاع رئال شکل گرفت که کیلور ناواس نقشه پائولینیو را نقش بر آب کرد.

نیمه دوم شجاعتی در رئال دیده نشد چنان که زیدان هجومی‎ترین تعویض‎هایش درست در لحظه قوت گرفتن بارسا بود دقیقه ۷۰!

اولین شرمساری در سانتیاگو برنابئو پس از یک سال. این تاکتیک‎ها و طعنه‌ها باعث سقوط رئال نشدند بلکه ترس زیدان برای بستن پرونده این فصل لالیگا همه چیز را برای والورده تبدیل به لقمه آماده کرد.

۱۵ ۱  
آی اسپورت
2017-12-23 19:09:00
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۰۴
فقط کیروش خوبه،بقیه که مربی نیستن!!! تحلیل های آبکی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر