فهرست
دود شدن دربی اضافه؛ از خدا خواسته
دود شدن دربی اضافه؛ از خدا خواسته

دود شدن دربی اضافه؛ از خدا خواسته

آی‌اسپورت- پشت پرونده سوپرجام واقعیتی وجود دارد که کمتر به آن اشاره شده. برگزاری یک دربی، اضافه‌تر از حد معمولی که هر سال برگزار می‌شود در نگاه مسئولان این مملکت، به عنوان فرصت محسوب نشده و رفتار تصمیم‌گیرنده‌ها نشان می‌دهد که به این بازی به چشم یک مصیبت نگاه کردند که حتی راضی به برگزاری آن در زمان دیگری هم نشدند.

فدراسیون فوتبال احترامی برای سوپرجام باحضور دو تیم استقلال و پرسپولیس قائل نبود. اگر غیر از این بود، مانند فینال جام حذفی و اصرار به تیم خونه‌به‌خونه برای حضور در خرمشهر به سراغ استقلال هم می‌رفتند و به این راحتی و با شائبه‌های فراوان اقدام به صدور حکم سه بر صفر نمی‌کردند.
(این را هم می‌دانیم که با یک فدراسیون قانونمند طرف نیستیم و حتی فینال جام حذفی با رفتارهای کدخدامنشانه برگزار می‌شود.)

اما درباره این پرونده با بهانه‌هایی مثل اظهار نظر شفاهی عضو هیات مدیره استقلال، طوری از «خداخواسته» رفتار شد که تقریبا مطمئن باشی فدراسیون و حتی شورای تأمین آرزو داشتند برگزاری این دربی «فینال» هوا شود.

 

@noorifar

۹ ۵  
آی اسپورت
2018-09-10 21:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۲۵
آقای نوری فر همه میدونن شما استقلالی هستی
چرا باید بازی برگزار بشه دوباره؟ پرسپولیس کاملا آماده بازی بود چرا باید الاف استقلال بشه؟
فرهاد
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۴۳
حالا که چی ؟ انشالله استقلال سوپر جام لیگ 1 رو با استقلال قم سال 1400 انجام میده و نایب قهرمان میشه
آرش6
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۴۴
اون موقع شوفر فرار کرده بود ترکیه چرا مقاله نمیزدی ؟؟؟
.
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۵۲
رسما انصراف رو اعلام کردن امضاء هم زدن چرا شماها از هوادار گرفته تا مدیر و نویسنده موقع فرار تیم تون به ترکیه حرفی نزدین؟؟؟
فرزاد مهریار
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۴۷
آقای نوری فر مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال بودن ، پس طبعا نگاهشان به ماجرا ، نگاه یک هوادار استقلاله ، که این فی نفسه مشکلی نداره ، اما سوال این جاست : شما نامه غیر رسمی باشگاه خونه به خونه بابل رو با امضای رئیس هیئت مدیره استقلال زیر صورتجلسه ای که در اون به صراحت از عدم حضور استقلال در سوپرجام گفته شده رو یکی میدونن؟؟؟؟
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر