فهرست
مهم‌تر از گل؛ آن تکل جادوییِ سوپرمن!
مهم‌تر از گل؛ آن تکل جادوییِ سوپرمن!

مهم‌تر از گل؛ آن تکل جادوییِ سوپرمن!

آی اسپورت – وقتی سرمربی الجزیره در نشست خبری خود درباره بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب پرسپولیس گفت: «مگر او سوپرمن است؟» کمتر کسی فکر می‌کرد کاپیتان پرسپولیس در بازی برگشت اینقدر تاثیرگذار بازی کند که به حق به عنوان بهترین بازیکن میدان معرفی شود. او دیشب شاید یکی از سرنوشت‌سازترین گل‌های عمرش فوتبالی اش را به ثمر رساند اما مهم‌تر از گل دقیقه نود، صحنه‌ای بود که او در دقیقه 67 بازی خلق کرد.

1
1

او در این صحنه سانتر تند و تیز مدافع راست الجزیره در آستانه رسیدن به رومارینیو بود اما سیدجلال با تکلی تماشایی و حرفه‌ای توپ را قطع کرد و دروازه تیمش را از فروپاشی حتمی نجات داد. به احتمال زیاد اگر بازیکن دیگری به جای حسینی بود، در این صحنه یا گل به خودی می‌زد یا دفع ناقصی انجام می‌داد که منجر به گل شدن توپ شود اما او در کمال تجربه و خونسردی به بهترین شکل ممکن توپ را قطع کرد و اجازه نداد رومارینیو در این صحنه به گل برسد.

۱۸ ۳  
آی اسپورت
2018-05-15 14:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
erfan
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۴
حیفه که به تکل دیگر جادویی سوپرمن اشاره نشه!کدوم تکل ؟؟ همون تکلی که سر گل الجزیره زد دیگه !واقعا جادویی بود !نبود؟؟شما تا حالا دیدید کسی همزمان که تکل میزنه ،لایی هم بخوره؟؟ ماشالله سوپرمن !چندتا از این تکل های جادوییش هم واسه تیم ملی مقابل ایسکو و رونالدو کنار گذاشته
۴ ۲
امید از تفت
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۷
خدایی راست میگه. من نمیخواستم این صحنه را بگم. اینقدر سوپرمن سوپر من نکنید و الکی جو ندید
۱
120
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
دیگه هیچ وقت راجع به چیزی که اطلاعی نداری اطهارنظر نکن کیسه کش. منظورش اون تکل نبود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر