فهرست
صبحانه با آی اسپورت: پرسپولیس به دنبال فرشید!
صبحانه با آی اسپورت: پرسپولیس به دنبال فرشید!

صبحانه با آی اسپورت: پرسپولیس به دنبال فرشید!

آی اسپورت – صبحانه را با یک خبر عجیب درباره فرشید باقری شروع می کنیم. فرشید باقری یکی از بازیکنانی است که به احتمال فراوان از استقلال جدا خواهد شد.این اتفاق در حالی افتاده است که پرسپولیسی ها و شخص برانکو از زمان شنیدن این خبر به تکاپو افتاده اند تا فرشید باقری با به جای نوراللهی به تیمشان بیاورند.باقری در ابتدای فصل هم یکی از گزینه های پرسپولیس بود که البته ترجیح داد به استقلال بپیوندد.

بختیار جلوی پرسپولیس بازی می کند؟

بختیار رحمانی بعد از جدایی از استقلال به احتمال زیاد راهی فولاد خواهد شد. نعیم سعداوی سرمربی فولاد با استقبال از این موضوع گفته: اگر این بازیکن به اهواز بیاید و مشکلی نداشته باشد، شانس حضور در بازی مقابل پرسپولیس را دارد و این شانس بسیار هم زیاد خواهد بود!

کاپیتان افغانستان در راه پیکان

کاپیتان تیم ملی افغانستان به تیم پیکان می پیوندند.این خبر را مجید جلالی رسما در نشست خبری اش اعلام کرده است و به زودی قرار است فیصل شایسته که در پست هافبک بازی می کند را به خدمت بگیرد.این بازیکن 25 ساله 25 بازی ملی را هم در کارنامه دارد و در حال حاضر در اندونزی توپ می زند.این اتفاق در حالی قرار است بیفتد که مجید جلالی با جذب این بازیکن دو تیر می زند.یکی اینکه یک هافبک ملی پوش را جذب می کند و دوم اینکه او می تواند با جذب فیصل شایسته هواداران افغان را که در ایران حضور دارند به ورزشگاه بکشاند.پیکانی ها در ورزشگاه شهر قدس بازی می کنند و حضور شهروندان افغانستانی در این شهر زیاد است که بدون شک برای تشویق کاپیتان تیم ملی کشورشان به ورزشگاه خواهند رفت.

بحران خانه مجردی در تیم محبوب

در یکی از تیم های پرطرفدار تهرانی دو بازیکن یک خانه مجردی برای خود دست و پا کرده اند و خانه شان تبدیل به محل رفت و آمد همبازیان جوان شان شده است!این دو بازیکن که یکی از آنها همین چند ماه قبل درگیر یک پرونده منکراتی بود، به دلیل حضور دائمی در فضای مجازی نه تنها از استراحت و خواب سر وقت افتاده اند که روابط هنجار شکنانه ای هم با برخی افراد پیدا کرده و خانه مجردی شان پاتوق شده است.جالب این جاست که باشگاه هم می داند این دو بازیکن خانه مجردی دارند و گزارش تخلفات آنها به گوش باشگاه رسیده اما هیچ برخوردی با این دو بازیکن نمی شود چون باشگاه می ترسد این دو نفر روحیه و انگیزه خود برای بازی کردن را از دست بدهند!

 

کد خبر:9408

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-01-17 08:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۲
رادنیوز چه کوفتیه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر