فهرست
زمان اعتماد به مارتینلی رسیده است؟
زمان اعتماد به مارتینلی رسیده است؟

زمان اعتماد به مارتینلی رسیده است؟

آی اسپورت - آمار بد الکساندر لاکازت اثبات می‌کند که گابریل مارتینلی باید جایگزین او در ترکیب 11 نفره آرسنال شود. (648 روز عدم گلزنی لاکازت در خارج از خانه!) با فقط 5 گل در تمام مسابقات این فصل، عادلانه است که بگوییم الکساندر لاکازت در مقابل دروازه کمبود اعتماد به نفس دارد. در تساوی 2-2 آرسنال برابر چلسی، در غیاب اوبامیانگ محروم و هشتمین بازی بدون گل لاکازت، گابریل مارتینلی چشم همگان را به خود دوخت. درحالی که لاکازت در 14 بازی از 17 بازی انجام داده این فصلش از ابتدا در ترکیب قرار گرفته است، عدم گلزنی او شاید باعث شود که آرتتا از خود این سوال را بپد که آیا این بازیکن 28 ساله گارانتی جایگاه خود را در این بازی دارد؟

اوبامیانگ با اختلاف بهترین گلزن باشگاه است؛ عامل ظهور مارتینلی و اینکه شاید زمان آن است که این نوجوان در سمت چپ قرار گیرد کاری که به اوبامیانگ اجازه می‌دهد که به پست مورد علاقه‌اش یعنی مهاجم نوک منتقل شود. با توجه رکورد خجالت‌آور بیرون از خانه لاکازت، وقتی مهاجم گابنی از محرومیت برای بازی خارج از خانه با برنلی برگردد، این گزینه مطمئنا روی میز است .تمام 5 گل زده این مهاجم در این فصل در ورزشگاه امارات به ثمر رسیده است، اگرچه مشکلات او در این راه فراتر از این فصل است.

در حقیقت، لاکازت در سه فصل گذشته لیگ برتر تنها 3 گل خارج از خانه زده است؛ آن گل‌ها در برابر تیم‌های سقوط کرده هادرزفیلد، فولهام و کاردیف سیتی بوده است. با این حساب، شما باید به آپریل 2018 برگردید که لاکازت آخرین گل خارج از خانه خود در لیگ در برابر تیم‌هایی که در حال حاضر در لیگ هستند را به ثمر رسانده باشد. تا زمان نوشتن این گزارش، این 648 روز است و زمان در حال بیشتر شدن است و تا زمان پیروزی لیگ بعدی آرسنال برابر برنلی به 658 می‌رسد. با توجه به عملکرد اخیر مارتینلی، یک گزینه تقویت شونده وجود دارد و آن این است که لاکازت نباید فرصتی برای پایان دادن به این آمار خارج از خانه بد در ورزشگاه تورف مور داشته باشد.

     
آی اسپورت
2020-01-24 22:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر