فهرست
هشدار/ ۴فینال آسیا برای عربستان و امارات
هشدار/ ۴فینال آسیا برای عربستان و امارات

هشدار/ ۴فینال آسیا برای عربستان و امارات

آی اسپورت – جدا از مشکلات مالی و شکایت‌هایی که باشگاه‌های ایرانی را در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار داده، نتایج ضعیف ایرانی‌ها در این مسابقات در سال‌های اخیر هم باعث کم شدن سهمیه کشورمان شده است. در 4 سال اخیر استقلال و پرسپولیس در نهایت موفق به صعود به نیمه‌نهایی شده‌اند و یک بار هم نفت به جمع 8 تیم مرحله یک‌چهارم نهایی رسیده است. این تمام افتخارات باشگاه‌های ایرانی در 4 فصل اخیر لیگ قهرمانان آسیاست. اما در همین مدت الهلال عربستان 2 بار به فینال رسیده، و العین و الاهلی امارات هم هر کدام یک بار نایب‌قهرمان آسیا شده‌اند. این نتایج می‌تواند در فصل های آتی لیگ قهرمانان آسیا سهمیه مستقیم ایران را کاهش دهد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-10-18 11:17:00
نظر دهید

۳ نظر
Hasan
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
این قانونایی مسخره فدراسیون مثل 18 بازیکن بزرگسال بیشتر نمیشه تو لیست گذاشت بزرگترین ضربه رو به تیمای ایرانی زده از اون بدتر قانون بازی در زمین به اصطلاح بی طرف عمان کمر ایرانیا رو جلو عربستانیا شکسته
۲
Ashkanred
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۷
نتیجه فوتبال دولتی و سیاسی همینه . از سر آقایون هم زیاد هست . حالا سهمیه زیاد باشه کی چی . شاهد باخت های مفتضحانه و تهدید بازیکنان از عدم رویارویی با حریفان باشیم .به چهار نماینده سال قبل یک نگاهی بیاندازیم .
۳
گیر بازار
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۲
میدونی اگه الهلال میخواست زودتر از اینها پرسپولیس حذف بود.اونا جوانمردانه مقابل العین بازی کردن وگرنه برانکو شما زودتر از اینها حذف بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر