فهرست
دفاعیه سیدجلال از عادل؛ همه باید به ۹۰ پاسخ دهند
دفاعیه سیدجلال از عادل؛ همه باید به ۹۰ پاسخ دهند

دفاعیه سیدجلال از عادل؛ همه باید به ۹۰ پاسخ دهند

آی‌اسپورت- سیدجلال حسینی در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی با فولاد و همچنین وضعیت سرخپوشان صحبت‌هایی با فارس کرد که در زیر می‌خوانید. 

تمرینات پرسپولیس در روزهای آلودگی هوا هم با نظم زیادی پیگیری شد. شرایط تیم چطور است؟

خدا را شکر تمرینات ما خیلی خوب و منظم حتی با وجود آلودگی هوا برگزار می‌شود و الان در بهترین شرایط هستیم. البته متاسفانه وحید امیری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. از طرف دیگر هم مهدی طارمی و احمد نوراللهی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت و امیدوارم علاوه بر اتمام محرومیت مهدی طارمی وضعیت احمد نوراللهی هم هر چه زودتر مشخص شود. مطمئنا اگر نوراللهی‌ بازیکن تیم‌های دیگر بود مشکلش را زود حل می‌کردند اما او چند ماه است با ما تمرین می‌کند اما وضعیتش مشخص نیست. امیدوارم که مشکل او هم هر چه زودتر برطرف شود. البته خود من با آقای گرشاسبی درباره وضعیت نوراللهی صحبت کردم و او گفت که به زودی مشکل احمد نوراللهی حل خواهد شد و پیگیر کارهایش هستیم. مطمئنا حضور این دو بازیکن به ما کمک زیادی خواهد کرد و امیدواریم که شرایط برای بازی کردن مهدی و احمد فراهم شود.

به عنوان کاپیتان حمایت جالبی از مهدی طارمی در صفحه شخصی و مصاحبه‌هایت کردی. این کار دلیل خاصی دارد؟

بارها گفته‌ام و باز هم می‌گویم که همه ما یک تیم هستیم و همیشه به یاد طارمی خواهیم بود. او کنار ماست و خیلی خوب و حرفه‌ای تمرین می‌کند. طارمی بازیکن باارزشی است به طوری که دو سال متوالی آقای لیگ ایران شده و بهترین بازیکن فوتبال ماست. قطعا او می‌تواند به پرسپولیس کمک زیادی کند.مهدی در بهترین شرایط آمادگی قرار دارد و الان هم در اواخر محرومیت او هستیم. امیدوارم که او هر چه زودتر برگردد و بتواند باز هم به پرسپولیس کمک کند.

به عنوان نماینده بازیکنان در مجمع فدراسیون فوتبال حاضر شدی که البته حاشیه‌های زیاد هم در این مجمع به وجود آمد. خودت این مجمع را چطور دیدی؟

به نظر من مجمع خیلی خوب و با نظم انجام شد و همه چیز طبق برنامه‌ای که گفته بودند، بود. من موضوع و مشکل خاصی در برگزاری مجمع ندیدم و آقای سلطانی‌فر وزیر ورزش و آقای تاج رئیس فدراسیون هم صحبت‌های خوبی را مطرح کردند و حرف‌هایی رد و بدل شد که به فوتبال کمک می‌کند. به نظرم که مجمع در شرایط خوبی برگزار شد و بحث خاصی در میان نبود.

فردا به اهواز می‌روید تا یکشنبه مقابل فولادخوزستان بازی کنید.فولاد را چطور تیمی می‌بینی؟

باید بگویم که تیم فولاد سال‌هاست که جزو تیم‌های خوب فوتبال ایران است و بازی با این تیم همیشه برای ما سخت است. مطمئنا بازی در اهواز سختی‌های خاص خودش را دارد و ما باید به مصاف تیمی برویم که در خانه خودش بازی می‌کند. تنها در همه این سال‌ها جزو مدعیان فوتبال ایران هستند و می‌توانم بگویم پورموسوی تیم خوبی ساخته و آنها با انرژی و تفکر زیادی بازی می‌کنند. ما می‌دانیم کار سختی در اهواز داریم اما وقتی می‌خواهیم قهرمان شویم باید از سد همه حریفان بگذریم.

بعد از بازی با نفت آبادان مصاحبه‌ای انجام دادی و صحبت‌هایی را مطرح کردی که باعث شد تا اذهان خیلی‌ها به سمت یک برنامه تلویزیونی برود. منظورت از آن صحبت‌ها چه بود؟

من بعد از بازی صحبت‌هایی کردم اما در آن صحبت‌ها هیچ منظوری نداشتم. اتفاقا برنامه ۹۰ همیشه پشت پرده‌های ناسالم فوتبال را نشان داده و دست خیلی از افراد سودجو را از فوتبال بریده . این برنامه به دنبال حق فوتبال است و متاسفانه باید بگویم ما بازیکنان و مربیان هیچ گاه به حق خودمان نمی‌رسیم اما در این برنامه می‌توانیم حرف‌هایمان را بزنیم و صحبت‌هایمان را به گوش دیگران برسانیم. در این برنامه مشکلات ما فوتبالی‌ها عنوان می‌شود و اگر این برنامه نباشد کسی نیست که حق فوتبالی‌ها را بگیرد. در برنامه ۹۰ هفته گذشته مشخص شد که یکسری باید جوابگوی کارهایشان باشند. من از آن صحبت‌ها منظور خاصی نداشتم. در برنامه هفته گذشته ۹۰ خیلی از مسائل روشن شدو برخی‌ها باید بابت مسائلی که به وجود آوردند، پاسخگو باشند. اینطور نیست که برخی به فوتبال بیایند، کارهایی انجام دهند و بعد بروند. آنها باید جوابگوی کارهای شان باشند و برنامه ۹۰ این موضوع را پیگیری می‌کرد. به هر حال اینطور نیست که هر کسی هر کاری دلش خواست انجام دهد و پاسخگوی اعمالش نباشد. باید مشخص شود که آنها در دوران حضورشان در فوتبال چه کارهایی انجام داده اند و برنامه ۹۰ هم این موارد را همیشه پیگیری می کند.

۳۴۶ ۲۴  
آی اسپورت
2017-12-22 16:30:00
نظر دهید

۲۴ نظر
امیر
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۲
اخه کجا از عادل دفاع کرده؟چرا اینقد خودتون میچسبونین به نود!!!!!!!!!
اره همه باید جواب بدن.
شما کجا جواب میدین؟ عادل کجا جواب میده؟ شما و عادل حاضرید بیاید در یه برنامه زنده مستقل جواب کم کاری ها، اشتباهات و نواقصتون رو بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا بلدین؟!؟!؟!؟!؟
پیمان
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
دوستان. هواداران عزیز. ما باید بدانیم که از یه مدیر چه میخواهیم. از یه مربی . از یه بازیکن چی میخواهیم.از یه مجموعه چه میخواهیم. یه مجموعه سه سال موفق بوده پس راس ان مدیرش خوب بوده تابازیکنش... من هوادار پرسپولیس نیستم اما به والله میخوان تیموتون رو از هم بپاشونن. مثل استقلال یا مثل تراکتور... پس هوادار واقعی تیمها باید پشت تیمش باشه. به من چه که کی خورد و کی برد. من انتظار برد تیممه..شاید این خوردن و بردنها راست نباشه و فیلم باشه برا به حاشیه بردن
۱
پیمان
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۲
دوستان. هواداران عزیز. ما باید بدانیم که از یه مدیر چه میخواهیم. از یه مربی . از یه بازیکن چی میخواهیم.از یه مجموعه چه میخواهیم. یه مجموعه سه سال موفق بوده پس راس ان مدیرش خوب بوده تابازیکنش... من هوادار پرسپولیس نیستم اما به والله میخوان تیموتون رو از هم بپاشونن. مثل استقلال یا مثل تراکتور... پس هوادار واقعی تیمها باید پشت تیمش باشه. به من چه که کی خورد و کی برد. من انتظار برد تیممه..شاید این خوردن و بردنها راست نباشه و فیلم باشه برا به حاشیه بردن
محسن
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
سید جلال حرف درست و دقیق وحرف دل طرفداران پرسپولیس را به صورت واضح بیان کرد آقای طاهری باید به ابهامات مالی ومدیریتی خود به واقع پاسخ گو باشد
فردوسی پور لمپن
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
فوتبالیست ها اونقدر بی سواد هستن که نمیدون 90 جای تصمیم گیری نیست. جلال حسینی ااگر چه فوتبالیست خوبی هست ولی از نظر شعور در حد دایی هست.
من کاری به طاهری ندارم و اصلا ازش دفاع نمیکنم. ولی فردوسی پور با این لمپن بازی ها فقط دنبال جذب مخاطب هست و فکر میکنه باید در فوتبال کشور نقشی ایفا کنه.
حمید
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۱
مشکل سیدجلال مثل بقیه بازیکن های آفتاب پرست اینه که به سکه های هدایتی چشم طمع دوخته بودن. اما طاهری رفت اونا رو خرج باشگاه کرد، باهاش ورزشگاه شهید کاظمی رو ساخت. و به عوض این که پولو بریزه تو شکم شما که اخرش هیچی به پرسپولیس نرسه یه کار درست و درمون کرد. برای همینه که الان همتون از دست طاهری می نالین. بزرگتر از سید جلال هم اومدن تو این تیم و 5 سال و ده سال بعدش رفتن. ولی من هوادارام که 30 ساله پای این تیم واستادم. وقتی مهدوی کیا اومد من هوادار تیمم بود وقتی رفت هم من همچنان هوادار تیمم بودم. وقتی علی دایی اومد من هودار تیمم بودم و وقتی رفت بازم من هودار تیمم بودن. شما ها همتون میان و میرین و این ما هوداراییم که پرسپولیس رو می سازیم. پس از هر تلاشی که کمک کنه به باشگاه و سربلندی باشگاه حمایت می کنیم. بر خلاف شما که فقط از کسی حمایت می کنین که جیبتون رو پر کنه. فرقی هم براتون نمی کنه که هدایتی باشه یا هر کس دیگه ای.
حمید
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۵
اصلاحیه:
... باهاش ورزشگاه شهید کاظمی رو نوسازی کرد.
ناصر
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
ورزشگاه کاظمی رو ساخت؟؟؟؟ یک ریال اونجا خرج نکرده ... خووتونو گول میزنید؟
**
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
به به مغز متفکر سایت حمید خان!!!!
عموبابا
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
احسنت آقا حمید، پرسپولیس بدون هوادار میشه مثل راه آهن و نفت تهران
۱
امید از تفت
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۱
سیدجلال حرف بیخودی زده و باید در حد یک بازیکن اظهار نظر کنه و در مورد وظایف خودش پاسخگو باشه. وقتی میاد مصاحبه میکنه و میگه ذهن بازیکنان درگیر دعوای طاهری و هدایتی در برنامه نود بوده اوج فاجعه هست. بازیکن حرفه ای شب قبل از بازی حساس نباید بشینه و تا ساعت دو شب نود ببینه. سیدجلال باید در مورد عملکرد خودش در بازی با نفت آبادان توضیح بده که چرا در کنار ماهینی بدترین بازیکنان زمین بودند. سیدجلال باید توضیح بده چرا به عنوان باتجربه ترین بازیکن تیم، پشت ضربه پنالتی نرفت و بازیکنان جوان را قربانی کرد. سیدجلال باید در مورد اینها جوابگو باشه و حد خودش را بدونه. باشگاه باید نظارت بیشتری بر بازیکنان داشته باشه و دیدن برنامه مخرب نود را ممنوع کنه
امید از تفت
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۲
بی اصل و نصب بجای دیگران کامنت نذار.
۱
به پرسپولیسی
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
هواداران باید بدونن که مسئله طاهری و فردوسی پور و هدایتی رو نباید با هم قاطی کرد.
طاهری.
طاهری مدیری بود که سه سال اومد و یکسرسی کارهای مثبت و منفی انجام داد و رفت . اینجا قصد ارزیابی کارهای طاهری رو نداریم و اصلا هم فایده ای نداره این کار. طاهری با هر کارنامه ای دیگه جزئ تاریخ هست و تمام.
و اما دزد بزرگ هدایتی.
این موجود کثیف هنوز هست پس باید بهش پرداخت. من نمیدونم کسی که به طور قطع هزارد میلیارد بدهی بانکی داره چطور میاد تو تلویزیون و چه طور هست که چنین فرد مفسدی حرفش میشه سند و مدرک. بازم میگم اینکه طاهری کارهای اشتباه زیادی کرده دلیل بر این نیست که هدایتی رو بیاریم و حرفش رو سند قرار بدیم. بعدش هم تجربه این چند ساله نشون داده هر وقت این دزد به پرسپولیس نزدیک شده آرامش از تیم دور شده.
فردوسی پور:
فردوسی پور یک سود جو هست و فقط به دنبال جذب مخاطب .سه سال هست که پرسپولیس در اوجه و داره براش انواع و اقسام حاشیه ها رو درست میکنه. این به معنای این نیست که فردوسی پور استقلالیه، چون اگر استقلال هم در اوج بود همین حاشیه ها رو درست میکررد.اینکه برای کوبیدن یکی دیگه بیای از یک دزد استفاده کنی اوج بی ریشگی هست. اینکه چشم بر تخلفات فدراسیون و تیم ملی ببندی نشان از جیره خواری هست. اینکه چشم بر تخلفات استقلال و بستن تیم میلیاردی ببندی نشان از اینه که افتخاری تا الان تهدیدی برای فردوسی پور نبوده و نباید به تخلفاتش پرداخت.دروغگویی نیز جدیدا به خصایص فردوسی ور اضافه شده . روی چه حسابی میگه برنامه نود 30 میلیون مخاطب داره؟کدوم عقلی این رو می پذیره؟
نتیجه:طاهری رفت و به تاریخ پیوست همونطور که رویانیان رفت ولی فردوسی پور و هدایتی دست در دست هم مثل یک دمل چرکین روی پرسپولیس افتادن و تا نابودی پرسپولیس تلاش میکنن
M13
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
علم رسانه میگه از حدود هر ۱۵ الی ۲۰ نفر تماشاگر یه برنامه یک نفر به برنامه پیام میده هر هفته حدود ۲ میلیون در برنامه شرکت میکنه میشه ب راحتی رسید ب ۳۰ الی ۴۰ میلیون
اینقدر ساده نگاه نکنید اگه فشار ۹۰ و رسانه ها نبود هیچ موقع پرسپولیس از اوکراینی های بنجل و گولچ ب بشار و منشا نمیرسید ۹۰ قطعا ب موفقیت فوتبال کمک کرده و برچیده شدن ۹۰ راه دزدها و سودجو ها را باز میکنه
به m13
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۹
اولا که از خودت علم تولید نکن خسته میشی . کجای علم رسانه این شرو وریات رو گفته؟
بعدش واقعا فکر میکنی کشور ما که حدود هشتاد میلیون جمعیت داره نصف ملت بیکارن بشینن پای برنامه نود؟
سوما همین اوکراینی بنجل که میگی الان در یکی از تیم های خوب لیگ اوکراین بازی کرد و تازه به شاختار هم گل زد. همیشه و در همه تیم ها (حتی تیم های درجه یک)مواردی هست که بازیکن با تیم مچ نمیشه. مثل رناتو سانچز که بایرن 35 تا براش داد ولی ازش بازی گرفته نشد.بعدش فراموش نشود خریدهای بنجل داخلی تیم محبوبت حالا بماند که مگویان تو خونه خوابیده و استقلال بابت خوابش داره بهش پول میده.البته مورد گولچ رو قبول دارم
خواهشا دو مورد از کمک های نود به فوتبال رو بگو .
و در آخر اگر واقع فکر میکنی نود 30 میلیون بیننده داره یا ......لی و یا خودت رو زدی به ......لی
خخخخخخخخخخ
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۵
ادعای m13 مرغ پخته رو به خنده وامیدارد.
به m13
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۹
پرفسور فکر میکنی کاری داره برای رسانه میلی 200 هزار نفر رو بکنه 2میلیون؟.با فرض اینکه تئوری تخیلی شما مبنی بر اینکه از هر 20 تا یک اس میده درست باشه.

۱
منصف
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
آقا سيد شما مدافع مورد علاقمي اما به خدا برنامه نود عملكردش اصلاً قابل دفاع نيست. مثلاً چرا فردوسي پور مهمترين مطالبه طرفداران رو كه حق پخش هست اصلاً بهش بها نميده و مطرحش نميكنه؟؟؟! جوابش معلومه و همه بهتر از من ميدونن چرا! چرا خصوصي سازي اين دو باشگاه رو پيگيري نميكنه تا به اين شكل بخش اعظم مشكلات اين دوباشگاه مرتفع بشه؟ اينم جوابش معلومه و همه ميدونن چرا! و دهها چراي ديگه كه همين سوالات بي جواب باعث شده برنامه نود سراشيبي سقوط رو با سرعت نور طي كنه اميدوارم روزي برسه كه عادل رو به عنوان كارشناس فوتبال تو تلويزيون نبينم چون واقعاً ديگه ضرر اين آقا نسبت به منفعتش واسه فوتبال خيلي بيشتر شده!
فرخ
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۲
تو اين مملكت هر كس درست كار كنه آخرش ميزننش زمين،بهترين مدير عامل داشتيم،كمترين حاشيه،فردوسي پور نونش تو اينه پرسپوليس حاشيه داشته باشه،دلال اصلي خودشه،سيد جلالم توصيه مهره دلال جماعته،سكه هدايتي كار خودشو كرد،هدايتي نخواستيم سكه هات،كمك كن بي منت،تو كار مديريت دخالت نكن
الف
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
توسط عموم خواهد بود.
_ من تا بحال کسی را ندیدم که به مردم جواب بدهد.
\طاهری ، مناظرات سال هشتاد و چهار و هشتاد و هشت را زنده کرد ؛ در آن سالها جناب احمدی نژاد فقط سوال پرسیدند و ..
اما در دوران هشت ساله هرگز به سوالات خودشون جواب ندادند و هرگز هم درستی سولاتش را اثبات نکرد ؛ یک پایان کاملا باز تا اکنون

در یک شب جناب مهدی کروبی به سادگی هرچه تمامتر گفتند : ببین ، تورم را ننه و ننه جون من هم می فهمند وقتی میرند گوشت بخرند (در جواب لفاظی جناب احمدی نژاد راجع به تورم نقطه به نقطه و سالیانه )
اکنون هم همه می دانند داستان از چه خبر است . یک کمپینی راه افتاده که نود را خاموش کنند .
پرسپولیسیها که با اقتدار ، بهترین تیم ایران هستند توقع دارند هیج رسانه یا شخصی از آنها سوال نپرسد ، این همه اتفاق افتاده ، و هوادار بیچاره در هول و ولا گیر کرده ، و می بیند اوضاع مثل گذشته است ، اما چون تیم قهرمان شده پس عیبی ندارد؟
آقایان نمی خواهند جواب دهند چون تیم قهرمان شده ،
چون تو این مملکت کسی جوابگو نیست این آقایون هم از جواب طفره می روند ؛
شما چکار به دیگران داری؟
چکار به کی روش و استقلال داری؟
چکار به مسعود و داورزنی داری؟
چکار به عمر و زید داری؟
تو بیا حرف بزن ، صادقانه و محکم و مستند
اگر جواب قاطع داشتی ، آن وقت ننه و ننه جون من هم می فهمیدند که اوضاع از چه قرار است و عادل را تحریم می کردند.
من هرچه فکر میکنم می بینم آقایون دقیقا مثل جناب احمدی نژاد با سوءاستفاده از احساسات پاک هواداری ، صرفا برای تغییر افکار عمومی و منحرف کردن حقیقت سوالاتی پرسیدند که جوابش جای دیگری است.
نود منجی مملکت نیست ، گه گاهی می تواند کمک کند ، یک برنامه ی ورزشی است .یک تریبون است .طاهری اگر حق داشت از این تریبون برای اثبات بی گناهی اش استفاده می کرد.

" نود در ایده ال ترین فرم یک پرستار خبره می تواند باشد که گاهی دلیل تب را می فهمد و داروی تب بری تجویز می کند یا کمی باعث آرامش بیمار می شود ؛
انتظار جراحی سر و گردن و ستون فقرات و قلب و عروق از یک پرستار ، توقع نابجای بیمار و اطرافیانش است."

راجع به حق پخش هم من البته نظر دیگری دارم ؛ از آنجایی که تمام ورزش ما دولتی است ، حق پخش معنا ندارد ، این آقایون اول تلاش کنند تیمها خصوصی شوند بعد دنبال حق پخش باشند البته بعید می دانم اگر خصوصی شدند برای مردم تره خرد کنند .
دونفر نمی تونند تو این مملکت سر چیزی باهم تفاهم داشته باشند.
حمید
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۶
صدا و سیما به هموراه نود عامل اصلی فلاکت فوتبال ماست.
باشگاهی مثل پرسپولیس کلی یا استقلال اگه بخواد قهرمان بشه نیاز داره بهترین بازیکنا رو جذب کنه تا قهرمان بشه. این یعنی قهرمانی نیاز به هزینه بالا داره. در شرایط حاضر باشگاه ها با درآمد فعلی نمی تونن جوابگوی این حجم از هزینه باشند. در نتیجه دو تا راه حل بیشتر ندارند. یک راه اینکه باشگاه ها بی خیال قهرمانی بشن و بازیکن های صد میلیونی بخرن و امثال امیری، سید جلال، طارمی، مسلمان، از پرسپولیس و شجاعیان، رزوبه، چپارف و غیره از استقلال برن و راهی تیم هایی مثل فولاد و سپاهان و تراکتور بشن تا هزینه ها پایین بیاد. راه دوم هم اینه که هزینه های بالا بکنن و قهرمانی بیارن اما در مقابل کلی بدهی بجا بزارن.
توی راه اول مقصر اصلی کیه: صدا و سیما و عادل به خاطر این که با محروم کردن این دو باشگاه از درآمدشون مانع قهرمان شدنشون میشه.
توی راه حل دوم مقصر اصلی کیه: بازهم صدا و سیما و عادل که با محروم کردن این دو باشگاه از درامدشون باعث بدهکار شدنشون میشه.
اگر مدیران راه حل اول رو انتخاب کنن کی مثل لاشخور میافته به جونشون که چرا قهرمان نمیشین: صدا و سیما و همین جناب عادل خان.
اگر مدیران راه حل دوم رو انتخاب کنن باز کی مثل لاشخور میافته به جونشون که چرا بدهی بالا میارین: باز هم صدا و سیما و همین جناب عادل خان.
می بینی که هر راه حلی رو که مدیران استقلال و پرسپولیس پیگیری کنن باز هم آخرش فلاکت و بدبختی رو عادل و زوساش ایجاد کردن و آخر ماجرا هم از همه طلبکارترن. بابا به خدا هیچ فرمول جادویی وجود نداره که بدون درآمد بخوای قهرمان بشی و آخرش همه چی اکی باشه. تا موقعی که صدا و سیما نخواد پول فوتبال رو بده مدیران سال ها و ده های آتی این دو تیم همین مشکلات رو خواهند داشت همون جوری که تا حالا همشون بلا استثنا داشتن.
تو دنیای طبیعت یه کاری که لاشخورها می کنن اینه که میان بالا سر شکار پرواز می کنن تا مثلا گله کفتارها بفهمن محل طعمه کجاست بعد که کفتارها طعمه رو شکار کردن می رن از پسمونده شکارشون می خورن.
رفتار صدا و سیما و عادل هم دقیقا همینه. کوهی از مشکلات رو برای باشگاه ها ایجاد می کنن و بعد هم که مدیران این تیم ها به نتیجه نمی رسن میان ازشون انتقاد می کنن که چرا ال و چرا بل؟
جناب عادل خان نفسش از جای گرم در میاد. اکر یک ذزه عرضه داره بیاد خودش با اون همه ادعاش یک سال مدیر یکی از این دو تیم باشه ببینیم چه گلی به سر فوتبال می زنه.
M13
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۷
جناب اقای الف دقیقا شما حرف دل ما رو می زنید حیرت من هنگامی بیشتر میشه که در قبال گریز از پاسخگویی شفاف مسئولین از جمله شخص طاهری عده ای هوادار بدون تفکر هوراکشان به دنبال طاهری یا فتح ا... زاده راه میوفتند با فساد باید مبارزه کرد مبارزه قهری و تعجیلی و هر مدیری با هر میزان موفقیت از سوال پرسیده شدن و جواب دادن نباید فرار کند شما بسیار مثال خوبی در مورد احمدی نژاد بیان کردی متاسفانه در تمام طبقات مدیرتی جامعه ی ما چنین میدران سهل انگار و پر ادعای ب وفور یافت می شود. اقای طاهری به گونه ای در برابر پرونده ی طارمی صحبت می کند که انگار فیفا ب عنوان محکمه ان ها را محکوم نکرده دوست دیگرمون اقای حمید مشکل پرسپولیس و استقلال بیش تر از پول مدیران بی کفایته کما این ک در ماجرای دایی طارمی و گولچ پول هیچ نقشی ندارد
m13
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۵۶
به M13:
به خدا در ماجرای گولچ و دایی و حتی ژوزه و و اون ده ها پرونده دیگه استقلال و پرسپولیس پولی رو که صدا و سیما دزدیده نقش اول و آخر رو داره. به نظرت اگه باشگاه به اندازه کافی پول داشت مریض بود همون موقع مطالبات دایی و گولچ رو نده؟ تو وقتی کلی هزینه داری و پولی هم نمیاد مجبوری بامبول بازی در بیاری. بابا یک قانون ریاض ساده ست. با 100 تومن درامد نمیشه 150 تومن هزینه کردو هیچ مشکلی درست نشه. اگه این کارو بکنی 50 تومن برات بدهکاری درست میشه. میشه پرونده گولج، میشه پرونده دایی و ده ها پرونده دیگه. اصلا گیریم طاهری نابلد و مفسد. بقیه چی؟ یعنی تو این مملکت یک نفر آدم درست پیدا نمیشه؟ طاهری دزد، سیاسی دزد، فلاح نژاد دزد، افتخاری دزد، رحیمی دزد، فتح الله زاده دزد، انصاری دزد، کاشانی دزد. همه و همه دزدن و فقط صدا و سیما خوبه؟
در ثانی یک نفر ، فقط یک نفر ، تاکید ده و باره و صد باره میکنم فقط یک نفر دیگه پیدا کن که مثل طاهری جلوی صدا و سیما بایسته، بعد بیا بگو کی احمدی نژاده و کی نیست؟
اصلا همین افتخاری یا اجرلو یا حتی همون احمدی نژاد و یا اصلا خود خود شیطان اگه بتونه جلوی صدا و سیما واسته من ازش حمایت می کنم.
امیرعباس
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
دیکتاتوری به سبک نود ...
براستی در پشت پرده چه میگذرد که حتی کاپیتان تیم ملی هم ازش حساب میبره!؟سید بزرگوار چرا باید همه به نود پاسخگو باشند؟؟اصلا از کی یک برنامه مهم تر از هدفش شده؟؟
هدف پاسخگویی است مهم نیست به کدام برنامه مهم به افکار عمومی است پاسخگویی مهم است ولو به برنامه ورزش و مردم بهرام شفیع !!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر