فهرست
برنامه هفته بیست و هفتم؛ آدرنالین خالص!
برنامه هفته بیست و هفتم؛ آدرنالین خالص!

برنامه هفته بیست و هفتم؛ آدرنالین خالص!

آی اسپورت – با باخت تراکتورسازی به پیکان جدول رده بندی لیگ برتر دچار تغییراتی شد. حالا پرسپولیس با ۵۵ امتیاز اول است، استقلال و سپاهان با ۵۰ امتیاز دوم و سوم هستند و تراکتورسازی با ۴۹ امتیاز در رده چهارم قرار دارد. در این شرایط به شکلی عجیبی بازی‌های هفته بیست و هفتم حساسیت مضاعفی پیدا کرده‌اند.

این برنامه بازی‌های هفته بیست و هفتم است. روز پنج شنبه ۵ اردیبهشت بازی استقلال خوزستان و نساجی قائمشهر برگزار می‌شود که آخرین فرصت تیم خوزستانی برای فرار از سقوط قطعی به لیگ یک است. روز جمعه اما هر ۳ بازی حساسیت‌های فوق‌العاده‌ای خواهند داشت. سپیدرود برای فرار از منطقه سقوط میزبان فولادی خواهد بود که در آخرین بازی خود ۴-۱ مغلوب صنعت نفت آبادان شده است. ذوب‌آهن هم میزبان تراکتورسازی خواهد بود که این بازی علاوه بر حساسیت‌های جدولی، یک رقابت پنهان بین تبریز و اصفهان در خود دارد و اصفهانی‌ها به شدت منتظرند تا ذوب‌آهن بر تراکتورسازی پیروز شود و آخرین شانس‌های قهرمانی این تیم را از بین ببرد. همزمان با این بازی، یک جدال 6 امتیازی نفسگیر در تهران بین پرسپولیس و سپاهان آغاز خواهد شد و اگر در این بازی سپاهان موفق به شکست پرسپولیس شود، هیجان در صدر جدول به اوج خود خواهد رسید.

یک روز بعد هم استقلال در مشهد میهمان پدیده خواهد بود. این بازی آخرین شانس شاگردان یحیی برای گرفتن سهمیه آسیا و احتمالا آخرین شانس استقلال برای قهرمانی در لیگ هجدهم است و به همین دلیل قابل پیش‌بینی است که در این بازی هیچ‌یک از دو تیم برای مساوی هم به میدان نیایند و احتمالا یکی از زیباترین و جذاب‌ترین بازی‌های فصل خواهد بود. بازی صنعت نفت و نفت مسجدسلیمان هم آخرین بازی این هفته است که با توجه به شرایط دو تیم در جدول، حساسیت آن کمتر از بازی پرسپولیس و سپاهان نیست.

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2019-04-20 00:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
خربین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۴۱
قیافه اینو ببین...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر