فهرست
بایرن مونیخ 1-0 منچسترسیتی: رستگاری در دقیقه 90
بایرن مونیخ 1-0 منچسترسیتی: رستگاری در دقیقه 90

بایرن مونیخ 1-0 منچسترسیتی: رستگاری در دقیقه 90

آی اسپورت- بایرن مونیخ در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق شد با یک گل منچسترسیتی را شکست بدهد.

این دیدار تا ثانیه های پایانی با تساوی بدون گل در جریان بود تا اینکه ضربه دیدنی یروم بواتنگ، گل پیروزی بایرنی ها را رقم زد.


در این دیدار مهدی بن عطیه برای اولین بار در ترکیب اصلی بایرن قرار گرفت؛ در حالی که رافینیا هم بعد از پشت سر گذاشتن مصومیت، اولین بازی این فصلش را برای بایرن انجام داد. در سمت مقابل هم، با نیمکت نشینی سرخیو آگوئرو، ادین ژکو از ابتدا برای سیتی به میدان رفت.

بازی با برتری بایرن آغاز شد و اما موقعیت های این تیم توسط مولر و گوتزه از دست رفت. ضربه سر مولر روی ارسال خوان برنات، یکی از بهترین های موقعیت های بایرن در دقایق ابتدایی بود.

در مقابل سیتی هم در دقیقه 22 توسط ژکو صاحب موقعیت شد اما ضربه پای چپ او راهی به دروازه بایرن نداشت.

موقعیت های بعدی بایرن توسط داوید آلابا و روبرت لواندوفسکی ایجاد شد که هر دو توسط جو هارت دفع شد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد. نیمه دوم هم با شروع خوب بایرن همراه شد هارت در همان دقایق ابتدایی: یک موقعیت خوب را از گوتزه گرفت.  

فشار بایرن ادامه پیدا کرد و در این بین سیتی هم حملات پراکنده ای انجام داد. حتی در یک صحنه، تیم میهمان اعتقاد داشت که برخورد بن عطیه با ناواس، خطای پنالتی بود اما داور چنین اعتقادی نداشت.

سرانجام در دقیقه 90، یک ارسال به محوطه جریمه سیتی، در یک رفت و برگشت به بواتنگ رسید و او هم با ضربه دقیق و دیدنی، دروازه تیم سابقش را باز کرد و پیروزی بایرن را رقم زد.


ترکیب دو تیم:

بایرن مونیخ: نویر - رافینیا، بواتنگ، بن عطیه، برنات - آلونسو، لام - آلابا - مولر، گوتسه- لواندوفسکی

 

منچسترسیتی: هارت - سانیا، کمپانی، دیمکلیس، کلیشی - فرناندینیو، توره - سیلوا، نصری، ناواس - ژکو


گل ها:

دقیقه 90: در حمله همه جانبه بایرنی ها، بعد از چند رفت و برگشت، توپ روی خط محوطه جریمه به بواتنگ رسید و او با یک ضربه سرضرب، توپ را به گوشه دروازه هارت فرستاد

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-18 02:18:31
نظر دهید

۳ نظر
a
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۴۳
super bayern super bayern hey hey
a
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۴۶
در ضمن ای اسپورت بی طرف باش بگو 4 پنالتی بایرن گرفته نشد.اون صحنه هم که بن عطیه زد پنالتی بود کلا اعتقادی نداشت به پنالتی داور.کمپانی توپو با دست از گل در آورد یا پای روبن تو تک به تک زدن و کشید پیراهن بن عطیه این 3تا پنالتی بود
HERESH MAHABAD
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۱
بر پدر مورینیهو لعنت که این سبک اتوبوسی کثیف رو راه انداخت . دیشب بایرن 90 دقیقه حمله کرد و عنچستر سیتی 90 دقیقه دفاع . اینم از فوتبال کثیف انگلیسی که با این همه ستاره و دب دبه و کب کبه و ادعای بداشتن بهترین لیگ دنیا هر سال میرن زیر آلمان بدبختا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر