فهرست
بارسلونا 1-0 آپوئل: یک شروع نه چندان بارسایی
بارسلونا 1-0 آپوئل: یک شروع نه چندان بارسایی

بارسلونا 1-0 آپوئل: یک شروع نه چندان بارسایی

آی اسپورت- بارسلونا در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، در خانه تنها با یک گل آپوئل نیکوزیا را شکست داد.

با این پیروزی، روند پیروزی های پیاپی بارسا با هدایت لوئیس انریکه ادامه پیدا کرد. ضمن اینکه آنها یک بار دیگر دروازه شان را بسته نگه داشتند تا رکورد گل نخوردن شان به 4 دیدار پیاپی افزایش پیدا کند.

بازی همان طور که انتظار می رفت با برتری بارسا آغاز شد اما آنها نتوانستند در دقایق ابتدایی، موقعیت های چندانی ایجاد کنند. در یکی از معدود موقعیت های بارسا در 25 دقیقه ابتدایی، ضربه کات دار نیمار، با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

تا اینکه سرانجام در دقیقه 28، جرارد پیکه قفل دروازه آپوئل را باز کرد. ارسال مسی از روی نقطه کرنر، با ضربه سر مدافع پیش تاخته بارسا، حساب کار را 1-0 کرد. بعد از این گل هم کنترل بازی همچنان در دست میزبان باقی ماند و برتری این تیم می توانست در دقیقه 40 دوبرابر شود اما همکاری مسی، نیمار و پدرو در نهایت به گل منجر نشد.

با آغاز نیمه دوم، فشار بارسا که به دنبال گل های بیشتر بود، افزایش پیدا کرد اما دفاع منجسم آپوئل که با نفرات زیادی از دروازه شان محافظت می کردند، مانع از رسیدن ستاره های بارسا به دروازه بود.

یکی از بهترین موقعیت های بارسا در نیمه دوم، در دقیقه 90 توسط ساندرو از دست رفت. ستاره جوان آبی و اناری ها می توانست زننده گل دوم باشد اما شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت. مسی هم یک موقعیت خوب را از دست داد و در آن سمت، در وقت های اضافه، بازیکنان آپوئل تراشتگن را وادار به واکنش کردند تا بازی در نهایت با همان یک گل به سوت بارسا به پایان برسد.ترکیب دو تیم:


بارسا: تراشتگن ، دنی آلوس ، بارترا ، پیکه ، آدریانو ، سرخی سامپر ، سرخی روبرتو ، ژاوی، منیر ، نیمار ، مسی


آپوئل: پاردو، ماریو سرجیو، ژوائو گیلرمه، کارلائو، آنتونیادس، تیاگو گومس، نونو موریاس، وینیسیوس، آلونفتیس، دی ویسنتی، شریدان

 

 گل ها:


دقیقه 28: ضربه آزاد لیونل مسی، با ضربه سر قدرتمندانه جرارد پیکه، به گل اول بازی تبدیل شد

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-18 02:01:29
نظر دهید

۴ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۷
بازم مسی پاس گل داد
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۰۱
1_0؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۹
1_0؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
erfan
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۳
نام و نام خانوادگی منظورت چیه ؟؟
2_4 ؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر