فهرست
مورینیو: کاستا شرایط 2 بازی در 3 روز را ندارد
مورینیو: کاستا شرایط 2 بازی در 3 روز را ندارد

مورینیو: کاستا شرایط 2 بازی در 3 روز را ندارد

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی پس از تساوی مقابل شالکه عنوان کرد که کاستا ی مصدوم نمی‌تواند در 3 روز دو بازی انجام دهد.

دیدیگه دروگبا شب گذشته در ترکیب فیکس چلسی قرار داشت ولی موفق نشد گلی برای آبی ها به ثمر برساند. بازی با نتیجه 1-1 مساوی به پایان رسید و مورینیو عنوان کرد که از بازی نداند به کاستا پشیمان نیست.

او گفت: \" دیگو کاستا در شرایط  3 بازی در یک هفته نیست. در حال حاضر مشکل دارد. وقتی یک بازی انجام می‌دهد، باید یک هفته ریکاوری کند تا بازی بعدی شرکت کند. حالا در وسط هفته بازی می‌کنیم که نمی‌تواند بازی کند.\"

مورینیو سپس راجع به دروگبا گفت: \" اگر ضربه ی او در نیمه دوم فقط چند سانتی متر اینور تر بود، الان اینجا نشسته بودیم و راجع به گلزنی دروگبا در لیگ قهرمانان صحبت نمی‌کردیم. دروگبا بسیار با تجربه است. حالا به خاطر از دست دادن موقعیت گیه نخواهد کرد. او ثبات دارد و مطمئن است.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-18 09:33:53
نظر دهید

۲ نظر
خراب مورینیو
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۵
احسنت به این ریز بینی ... خیلی مربی ها هستند بی خود و بی جهت بهترین بازیکنانشون رو از دست میدن .... مراقبت از سرمایه های باشگاه کاریه که هر مربی ای به ذهنش نمیرسه .... مرسی ارباب .... مرسی دیگو کبیر
خراب مورینیو
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۹
درباره سلطان دروگبا لذت بردم ... از حرف های ارباب .... یادم نمیاد بازیکنی تا این حد محبوب خوزه بوده باشه .... و اینقدر با احترام ازش یاد کنه .... به این دیگه نمیگن رابطه مربی و بازیکن ... به این میگن عشق خالص ! .... این تیم رویایی رو فقط باید دید ... هر روز .. هر ساعت ... هز دقیقه .. هر ثانیه .... توی خواب و بیداری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر