فهرست
ژروینیو: نگران سیتی و بایرن مونیخ نیستم
ژروینیو: نگران سیتی و بایرن مونیخ نیستم

ژروینیو: نگران سیتی و بایرن مونیخ نیستم

آی اسپورت- ژروینیو، مهاجم تیم آس رم تاکید می کند که با برد 5-1 تیمش برابر زسکامسکو دیگر نگران رقابت با تیم های قدرتمند گروه یعنی منچسترسیتی و بایرن مونیخ نیست.

زسکامسکو که پیش از این هم انتظار می رفت شانسی برای صعود از گروه E را ندارد چهار بار در نیمه اول و یک بار هم در وقت های اضافه دروازه اش باز شد.

ژروینیو ستاره دیشب ورزشگاه المپیکو بود. او توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند و دربازی دیشب عملکرد چشمگیری داشت. اما او تاکید دارد که این پیروزی پرگل به این معنی نیست که زسکا برابر رم تیم خیلی بدی بوده.

او به خبرنگاران گفت:\" ما پیش بینی بازی آسانی را نداشتیم.چون لیگ قهرمانان هرگز راحت نیست. این ستاره ساحل بازی با زسکا آسان نبود.تیم ما عملکرد فوق العاده ای داشت. در دو نیمه بازی خوب بودیم. من نگران بازی برابر منچسترسیتی و بایرن مونیخ نیستم. نگرانی من هرگز تیم هایی نیستند که با آنها رقابت داریم.نگرانی من فقط تیم خودمان است.\"

اما میرالم پیانیچ هم تیمی ژروینیو معتقد است بازی تیمش در 12 ماه گذشته تحت هدایت رودی گارسیا به بلوغ فنی رسیده است. او گفت:\"برای ما در این بازی فقط بردن زسکا مهم بود. ما خوب بودیم و از شانس هایمان به خوبی استفاده کردیم.\" این بازیکن بوسنیایی ادامه داد: \" کیفیت بازی ما بهتر شده. ما واقعا خوب بازی می کنیم. کیفیت رقابت های چمپیونزلیگ واقعا بالاست و تیم های زیادی شبیه ما باکیفیت بازی می کنند.

این گروه واقعا گروه دشواری است. و ممکن است 3 امتیاز بازی با زسکا برای صعود به مرحله بعد بسیار تعیین کننده باشد. امشب یک آزمون برای ما بود. در تابستان بازیکنان ما فرم بهتری پیدا کردند و ما همچنان باید به سمت بهترشدن پیش برویم. ما در حال حاضر از فصل گذشته قوی تر هستیم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-09-18 10:34:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر