فهرست
قدم آخر با خرید جادویی؛ عصای قهرمانی
قدم آخر با خرید جادویی؛ عصای قهرمانی

قدم آخر با خرید جادویی؛ عصای قهرمانی

آی اسپورت - پنجره بسته در نیم فصل اول، دردسر زیادی برای پرسپولیس درست کرد. آن‌ها صدرنشینی نیم فصل را بخاطر تفاضل کمتر، به سپاهان دادند و در تمام نیمه اول لیگ، فقط دو هفته صدرنشین بودند. ورود ستاره‌های تازه در نیم فصل، قرار بود جان تازه‌ای به پرسپولیس بدهد. نادری، شیری، سروش و بودیمیر نمایش خوبی در نیم فصل دوم داشتند اما یک نفر از این خریدها، توانست عصای برانکو برای رسیدن به سومین قهرمانی پیاپی و حمله به دو گانه باشد.

مهدی ترابی، در یک نیم فصل با پیراهن پرسپولیس 5 پاس گل داد، یک گل زد و یک پنالتی گرفت. آماری که در روزهای کم گل سرخپوشان، امتیازات حساسی برای آن‌ها به ارمغان آورد. او در بازی با صنعت نفت برای پرسپولیس پنالتی گرفت که علیپور آن را گل نکرد. مقابل سپیدرود اولین پاس گلش را برای نعمتی فرستاد. دربی برگشت تک گل سرخپوشان را ساخت و سه امتیاز حساس، به تیمش هدیه داد. بازی با سایپا هم با یک گل و یک پاس گل، پررنگ‌ترین نقش را در پیروزی 3-2 سرخپوشان بازی کرد. هفته آخر لیگ هم، پاس دقیق او پشت مدافعان پارس جنوبی گل پیروزی بخش تیم برانکو را ساخت و نگذاشت بازی تا دقیقه آخر، برای‌شان با فشار و استرس دنبال شود.

پرسپولیس امشب، قهرمان لیگ شد و شانس کسب دو گانه لیگ و حذفی را دارد. موفقیتی که در آن هم رد پای ترابی دیده می‌شود. در بازی قبلی پرسپولیس مقابل پدیده، آن‌ها یک گل از حریف‌شان عقب بودند و کرنر ترابی نتیجه را برگرداند. مصلح روی سانتر ترابی گل مساوی را زد و پرسپولیسی‌ها در ضربات پنالتی پیروز شدند.

خرید طلایی پرسپولیس نیم فصل به این تیم اضافه شد، به موقع تاثیرش را گذاشت و نتایج مهمی را به نفع سرخپوشان تغییر داد. ستاره‌ای که خستگی یک نیم فصل بدون بازیکن جدید را، از تن برانکو بیرون کرد.

نود

۲۴ ۱  
آی اسپورت
2019-05-17 00:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۴۵
ممنون از مهدی ترابی ؛امیدوارم این پسر بدون حاشیه به درجات بالای فوتبالی برسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر