فهرست
نانی: اسپورتینگ هزینه بی تجربگی اش را پرداخت
نانی: اسپورتینگ هزینه بی تجربگی اش را پرداخت

نانی: اسپورتینگ هزینه بی تجربگی اش را پرداخت

آی اسپورت- نانی، ستاره اسپورتینگ لیسبون معتقد است که تیمش برابر ماریبور بی تجربه بوده که نتوانسته سه امتیاز بازی دیشب را مال خود کند.

در دیدار دیشب دو تیم از گروه G رقابت های چمپیونزلیگ تلاش بازیکنان اسپورتینگ برای شکست این تیم اسلونیایی بی ثمر ماند. نانی بازیکنی که به طور قرضی منچستریونایتد را ترک کرده و راهی لیسبون شده توانست ده دقیقه قبل از پایان بازی تک گل تیمش را به ثمر برساند.

با این حال دفاع ضعیف اسپورتینگ در ثانیه های پایانی بازی باعث شد تا لوکا زاهویچ پیروزی را از تیم پرتغالی بگیرد ،اما این ستاره پرتغالی باور دارد که این بی تجربگی است که در سطح مسابقات چمپیونز لیگ ، خیلی زود در زمین مسابقه از نتیجه راضی شوند.

بازیکن 27 ساله سابق منچستریونایتد به خبرنگاران گفت:\" ما نشان دادیم که یک تیم بی تجربه هستیم. و این تجربه است که شما را در لیگ قهرمانان را باارزش می کند.تجربه ممکن است متفاوت باشد. شبیه چیزی که دربازی ما اتفاق افتاد. اما این بخشی از فوتبال است. باید آن را تجربه کرد و من اطمینان دارم که ما در بازی بعد بهتر خواهیم بود.

ما در دیدار دیشب شخصیت تیمی داشتیم و بازی گروهی خوبی انجام دادیم. البته ما باید در دفاع، اشتباهاتمان را اصلاح کنیم. اما سرمان را بالا نگه می داریم و کارمان را ادامه می دهیم.\"

گل نانی برابر ماریبور اسلوونی اولین گلی این بازیکن بعد از ترک الدترافورد و پیوستنش به اسپورتینگ از تابستان گذشته است و او حالا می گوید که با این تیم به هماهنگی رسیده است.

\" این همیشه خوب است که گل زنی کنید.آن هم در چنین مسابقاتی..خیلی خوب است که نشان می دهم که با تیم هماهنگ شده ام. از این موضوع احساس خوبی دارم . حالا با اعتماد به نفس هستم و امیدوار به این که در ادامه به بهترین شکل بتوانم به تیمم کمک کنم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-09-18 11:12:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر