فهرست
استقلال - فولاد؛ دیدار سخت، راند سه!/ استقلال تیم بازی های سخت نیست، هست؟!
استقلال - فولاد؛ دیدار سخت، راند سه!/ استقلال تیم بازی های سخت نیست، هست؟!

استقلال - فولاد؛ دیدار سخت، راند سه!/ استقلال تیم بازی های سخت نیست، هست؟!

آی اسپورت- استقلال و فولاد امروز در نهمین هفته رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند. دیداری که می توان آن را حساس ترین دیدار این هفته از رقابت ها قلمداد کرد و هر دو تیم را از مدعی های قهرمانی این فصل لیگ برتر نامید. 
البته  داستان استقلال برای این دیدار متفاوت است. آبی پوشان امروز هم چندین بازیکن تاثیر گذار خود را در اختیار ندارند تا کار قلعه نویی برای انتخاب نفراتش سخت باشد. بیک زاده، حیدری و جاسم کرار سه بازیکن کلیدی هستند که این بازی را هم از دست داده اند و دست قلعه نویی برای پر کردن جای این سه بازیکن خالی است. ضمن آنکه یعقوب کریمی و حنیف عمران زاده هم غایبین دیگر استقلال هستند.

 استقلال در 8 دیدار ابتدایی لیگ 2 شکست را برابر سپاهان و نفت تهران متحمل شده است.شکست آبی پوشان از این دو تیم بالانشین جدول باعث شده تا خیلی ها عنوان کنند تیم قلعه نویی تنها در بازی های آسان نتیجه می گیرد. البته باید عنوان کرد که استقلال برابر سپاهان و نفت اصلا خوب بازی نکرد تا بتوان حرف منتقدین را جدی گرفت. 
استقلال حالا در سومین دیدار سختش در آزادی به مصاف فولاد می رود و با توجه به اینکه قلعه نویی چندین بازیکن تاثیر گذارش را در اختیار ندارد کار مشکلی برابر قرمزپوشان اهوازی خواهد داشت. شاید یک شکست دیگر برابر تیم قدر اسکوچیچ کافی باشد تا نتایج خوب استقلال در ابتدای فصل زیر سوال برود و این فرضیه که استقلال مدل 93 تیم بازی های آسان است بیش از پیش جدی گرفته شود. 

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-18 11:36:08
نظر دهید

۶ نظر
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۰
جالبه نویسنده خودش میگه که استقلال پنج بازیکن اصلی و فیکسشو واسه بازی فردا نداره اما باز میگه اگه استقلال نبره معلوم میشه استقلال فقط بازیهای آسون رو میبره!!!
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۷
چند تا بازی سخت داریم؟ 4 تا؟ خب ما 8 تا بازی رو میبازیم، با برد بقیه تیمها قهرمان میشیم، چه مطلب مضحکی
گتاب سیتی وچون
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۴۵
نه پس چی فکر کردی اجنبی ها مثل ایرانیا گاوبندی میکنن که بخواد به داور بازی با پاختاکور ۵٠٠دلار بده
تراختوری
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
فولاد0استقلال0
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۹
گتاب خفه شو که با این نظرتان احمقانت آبروی بابلی ها رو می بری
مشروح
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
اگه استقلال 5 تا غایب داره فولاد هم 7 تا غایب داره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر