فهرست
رودی گارسیا: پیروزی مقابل زسکا، اعتماد به نفس رم را افزایش داد
رودی گارسیا: پیروزی مقابل زسکا، اعتماد به نفس رم را افزایش داد

رودی گارسیا: پیروزی مقابل زسکا، اعتماد به نفس رم را افزایش داد

آی اسپورت- رودی گارسیا سرمربی آس رم می گوید که تیمش بازی های چمیپیونز لیگ را با یک پیروزی خوب مقابل زسکا شروع کرده اند و معتقد است که تیمش حالا با اعتماد به نفس به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت.

بازی با زسکا برگشت جالوروسی ها به چمپیونزلیگ بعد از سه سال بود که با برد پرگل 5-1 همراه شد. رود گارسیا به Sport Mediaset گفت:\" عملکرد فوق العاده ای داشتیم. ما سه امتیاز بازی را گرفتیم.فقط ناراحتی کوجک من به خاطر مصدومیت داویده آستوری و مانوئل ایتوربه است. تیم من 75 دقیقه نمایش فوق العاده ای داشت.زانوی آستوری آسیب دیده و ایتروبه مشکل عضلانی دارد. ما بازی مهمی در آینده نزدیک پیش رو داریم و امیدوارم که این مصدومیت ها جدی نباشد.\"

با شکست 1-0 منچسترسیتی برابر بایرن مونیخ با گل بوآتنگ، حالا آاس رم به خاطر تفاضل گل، صدرنشین گروه G رقابت هاست.

گارسیا ادامه می دهد:\" ما می دانستیم که سه امتیاز این بازی چقدر اهمیت دارد. زسکا تیم ضعیفی نیست.به همین دلیل است که تاکید می کنم عملکرد درخشانی در بازی داشتیم. برد 5-1 به نظر نتیجه آسانی می آید اما اصلا این چنین نیست.\"

وقتی شما رقابت ها را شروع می کنید مهم ترین چیز کسب سه امتیاز است.ما بازی ها را خوب شروع کردیم و حالا به اعتماد به نفس بیشتری به مصاف سیتی خواهیم رفت.\"

این اولین فصلی است که رم باید در سه جبهه بجنگد. رودی گارسیا تیمش را چگونه مدیریت می کند؟

\" ما نگاه می کنیم.در حال حاضر باید صد در صد تمرکز خودمان را روی بازی بعدی برابر کالیاری بگذاریم. خوشبختانه تیم ما برای رقابت های مختلف به اندازه کافی بازیکن خوب دارد. ما می خواهیم در هر بازی برنده باشیم.\"

دیشب بعد از بازی ،خبرهایی بدی به گوش می رسید. درگیری طرفداران زسکا و آسیب دیدن یکی از طرفداران تیم روسی با چاقو و دیگری با بطری در بیرون ورزشگاه بعد از شکست تیمشان برابر آاس رم. واکنش گارسیا :\" فوتبال یک جشن است و نه یک جنگ و درگیری. اگر این موضوع اتفاق افتاده طبیعی نبوده و ما باید همه کسانی که این قبیل کارها را انجام می دهند بیرون بیاندازیم. حتی بیرون از استادیوم. فکر کنم شما فوتبال ایتالیا را می شناسید!\"

 

     
آی اسپورت
2014-09-18 11:48:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر