فهرست
کی روش: نام دستیار ایرانی ام در ذهن دو نفر است/ آمده ام تا با اتحاد در کنار هم باشیم
کی روش: نام دستیار ایرانی ام در ذهن دو نفر است/ آمده ام تا با اتحاد در کنار هم باشیم

کی روش: نام دستیار ایرانی ام در ذهن دو نفر است/ آمده ام تا با اتحاد در کنار هم باشیم

آی اسپورت-  کارلوس کی‌روش که امروز برای هماهنگی لازم در جهت تنظیم برنامه اردوهای تیم ملی به فدراسیون رفته بود، در محاصره خبرنگارها نه نام دستیارهای ایرانی اش را فاش کرد  و نه درباره بازگشت رحمتی پاسخ دقیقی داد. سرمربی پرتغال همانند اولین روز بازگشت به ایران، همچنان روی واژه اتحاد تاکید زیادی دارد. 

15 روز زمان

ما کارهای معمول و برنامه‌ریزی‌های لازم را برای اردوها انجام می‌دهیم و در حال حاضر نیز به دنبال راهکارهایی برای تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای اردوی تیم ملی هستیم. در واقع 15 روز وقت داریم تا در مورد برپایی اردوی مهر ماه تیم ملی کار انجام دهیم.

رحمتی، آری یا نه؟

 راجع به جزئیات، اطلاعات خاص و تصمیم‌گیری‌های خاص خواهیم داشت.  مباحث فنی و تکنیکی را مد نظر قرار داده و این موضوع مطمئنا جزء تصمیماتم خواهد بود. البته مطلع هستید که محدودیت‌هایی برای دعوت از بازیکنان به تیم ملی وجود دارد بنابراین نمی‌توان همه بازیکنان را به تیم ملی دعوت کرد.

متحد بودن

 باز هم می‌گویم مهمترین مطلب این است که اینجا آمده‌ام تا با اتحاد در کنار هم باشیم و علاقه دارم این متحد بودن را ایجاد کنم و به هیچ عنوان علاقه‌ای به تفرقه و دو دستگی در تیم ملی و فوتبال ایران ندارم. چون باید بتوانیم قو‌یتر از گذشته باشیم به این دلیل که رقبای ما همه بیرون از خانه هستند.

ذهن دو نفر

 در زمان لازم در مورد دستیار ایرانی صحبت‌هایم را خواهم گفت. در حال حاضر مارکار آقاجانیان فعالیت خود را ادامه می‌دهد و در زمان لازم در مورد دستیار ایرانی‌ام صحبت خواهم کرد. در حال حاضر نام مربی ایرانی فقط در ذهن دو نفر است یعنی من و آقای کفاشیان. بنابراین در موعد مقرر نام دستیار ایرانی‌ام را اعلام می کنم.هر صحبتی که در مورد دستیارانم می‌شود جزو شایعات هستند.

     
آی اسپورت
2014-09-18 12:26:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر