فهرست

زرینچه: همه نفرات ما تاثیر گذارند/ قلعه نویی به دلیل فوت نزدیکانش به کنفرانس خبری نیامد

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان شرکت نکرد و محمد نوری‌فر مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در این باره گفت:‌ به دلیل درگذشت یکی از نزدیکان‌ آقای قلعه نویی، او در این نشست شرکت نکرد و از نمایندگان رسانه‌های گروهی عذرخواهی کرد.

زرینچه در ابتدای سخنان خود گفت: ما می‌دانیم که داشته‌هایمان چه هست و جاسم کرار، هاشم بیک‌زاده و خسرو حیدری را در اختیار نداریم و در این هفته با جایگزین‌های آنها تمرین کرده‌ایم. می‌دانیم با چه تیمی تمرین داریم و توانایی فولاد بالا است اما می‌خواهیم با تمرکز بالا به مصاف حریف برویم.

مربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که نبود کرار در هفته گذشته به استقلال ضربه زد و آیا فکری به حال این تیم کرده‌اید، گفت: کرار بازیکن خوبی است ولی نه تنها او بلکه تمام مجموعه استقلال هر کدام نباشند به تیم ضربه می‌خورد. در مجموع بدون اینکه بخواهیم به این موضوع فکر کنیم باید با داشته‌هایمان به مصاف حریف برویم و امیدوارم هر چه سریعتر مصدومیت بازیکنان ما نیز برطرف شود.

زرینچه در پایان در خصوص اینکه شرایط محسن فروزان چطور است و ظاهرا او دیروز خوب تمرین نکرده‌، گفت:‌ فروزان دیروز با ما تمرین کرد و مشکلی از این بابت ندارد هر چند داسیلوا هم شرایط خوبی پیدا کرده است

 

     
آی اسپورت
2014-09-18 14:28:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر