فهرست
ایران 1-1 قرقیزستان/ حذف، پیش از افتتاحیه/ تیم ملی ناامید!
ایران 1-1 قرقیزستان/ حذف، پیش از افتتاحیه/ تیم ملی ناامید!

ایران 1-1 قرقیزستان/ حذف، پیش از افتتاحیه/ تیم ملی ناامید!

آی اسپورت-  

آغاز بازی های آسیایی اینچئون برای ایران یک کابوس تمام عیار بود. در فاصله چند روز تا مراسم افتتاحیه، بازیکنان تیم ملی امید فوتبال با یک شکست سنگین و یک تساوی تقریبا از گروه ساده شان حذف شده اند. 

شاگردان نلو وینگادا که دیدار اول برابر ویتنام را با نتیجه 4 بر یک به حریف واگذار کرده بودند، امروز در برابر قرقیزستان کمی بهتر بازی کردند. آن ها در نیمه اول دو موقعیت جدی روی دروازه حریف به وجود آوردند و در نیمه دوم نیز تلاش زیادی برای حلق موقعیت انجام دادند اما همانند بازی قبلی، بسیار ناهماهنگ بود. 

ایران در میانه های نیمه دوم با ضربه سر زیبای مرتضی پورعلی گنجی از حریف پیش افتاد و به صعود امیدوار شد اما در آغاز وقت های تلف شده، روی اشتباه خط دفاعی در یارگیری، گل تساوی را دریافت کرد. 

با این نتیجه، ایران برای صعود به شکست سنگین قرقیزستان در مسابقه بعدی نیاز دارد. در واقع قرقیزستان باید با اختلاف بیش از 3 گل از ویتنام شکست بخورد. اتفاقی که به نظر بعید می رسد تا بازیکنان تیم ملی از همین حالا به حذف شدن فکر کنند. حالا به احتمال فراوان علاوه بر مدیر تدارکات، بازیکنان تیم هم از اینچئون می روند. این بدترین نتیجه تاریخ ایران در رقابت های آسیایی خواهد بود. 

  ۹  
آی اسپورت
2014-09-18 14:35:17
نظر دهید

۹ نظر
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۲
دستاورد ایران از این مسابقات یک مساوی یک باخت یک تجاوز
محمد
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۷
انقدری که به مدل مو هاشون رسیده بودن;به وضع فوتبالشون میرسیدن و میرفتن کمپ ترک قلیان به این مشکلات نمیخوردیم!وای به حال ما و تیم ملی آیندمون !!!!!!!!!!!!!!
نلو وینگادازاده (الغرافه 5-1 پرسپووولیس)
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
یک مشت بازیکن بی غیرت که فقط در فکر وضعیت ظاهری خودشون هستند. یکی ابرو بر میداره یکی موهاشو خروسی میزنه یکی مدل کری رونالدویی میزنه. واقعا خجالت داره. آخه قرقیز؟ ویتنام. اله اکبر
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۹
اون از تیم ملی نوجوانان ، اینم از تیم امید ... این نتایج شایسه فوتبال کشوری هست که به جای دادکان ، آقای شادابیان دونده رو گذاشتن رنیس فدراسیون
افتخارات فدراسیون دادکان :
قهرمانی در بازی هلی آسایی بوسان
سومی جام ملت های اسیا - ناداوری میزبان در بازی نیمه نهایی _
صعود به جام جهانی قبل از بازی پایانی دور مقدماتی ...
مدت زمان مدیرت دادکان : 4 سال
مدت زمان مدیریت کفاشیان : 8 سال
سعید اسی
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
بابا والا بخدا منصوریان باز از این وینگادا بهتر بود. باز حداقل با بازیکنا رابطه ی صمیمانه داشت. الانم میبینین که منصوریان با نفت تهرانی که ستاره هاشو از دست داده توو این فصل چطور یقیه ی سپاهانو استقلالو پرسپولیسو گرفت...
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۱
این هم نتیجه بنز سواری ! آقایون رسانه ها خبرنگارها دارید رفتار مایلی کهن شما به یک نوعی ادامه می دهید دفاع کورکورانه از مربیان خارجی و بد بیراه گفتن به مربیان داخلی نتیجه اش میشد باخت به ویتنام و مساوی با قرقیزستان!
برادر علی دایی
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۱۵
واقعا خجالت اوره .همش تقصیر این رسانه های صوتی تصویری ه .برا جی انقدر ازخه مربی خارجی طرفداری میکنن .؟؟؟؟فوتبال افتاده دست این رسانه ها .اخه شما چکار دارید کی مربی فوتبال بشه بهتره ؟؟؟شما خبربه مردم برسونید .کی روشی پور خب برو جای اقای کفاش بشین دیگه .واقعا مایلی خوب گفت که فوتبالو به لجن کشیدید.نادل حیا کن مربی خارجی رها کن
برادر علی دایی
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۱۸
اقای کیروشی پور بفرما >>>>؟؟؟؟؟؟
اخه تو چی کار داری که کی مربی فوتبال باشه >>>؟؟؟
اخه مگه تو وکیل مدافع 4 پلیس هستی >>>>؟؟؟؟
نادل حیا کن باند بازی رو رها کن
برادر علی دایی
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۴۹
برادر علی دایی رو میزاشتن بهتر از جاین وینگادا نتیجه میگرفت.
دیدید تیم ملی امید از عراق برد ولی بخاطر دو اخطاره بودن بازیکن ما سه هیچ بنفع عراق زدن کی وشی پور چکار کد با علی منصوریان؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر