فهرست
پیش بازی پیکان- ملوان/ منصور- نصرت و آرزوی پیروزی دوم/ فشنگچی بازمی گردد؟
پیش بازی پیکان- ملوان/ منصور- نصرت و آرزوی پیروزی دوم/ فشنگچی بازمی گردد؟

پیش بازی پیکان- ملوان/ منصور- نصرت و آرزوی پیروزی دوم/ فشنگچی بازمی گردد؟

آی اسپرورت- یک هفته بعد از اعتراض های شدید هواداران ملوان به عملکرد کادر فنی این تیم در پایان شکست برابر سایپا، نصرت ایراندوست و تیمش باید در تهران با تیم فوتبال پیکان دیدار کنند. تیمی که با قرار گرفتن در رده ماقبل پایانی، وضعیتی بحرانی تر از ملوان دارد. منصور ابراهیم زاده البته این شانس را دارد که سکوهای ورزشگاه پیکان به طور کلی از هوادار خالی باشند و خبری از حیاکن، رها کن  ها نشود. با این وجود شنیده می شود مدیران این باشگاه در روزهای گذشته، اولین قدم ها برای برای مذاکره با گزینه های احتمالی جانشینی ابراهیم زاده در صورت شکست در بازی های پیش رو را برداشته اند. در سمت مقابل دیدار با پیکان، قطعا آخرین دیدار ایراندوست روی نیمکت ملوان نیست. چرا که در جلسه هیات مدیره باشگاه این فرصت را به این مربی داده اند که از سه بازی پیش رو، 5 امتیاز کسب کند.

 

در 14 دیدار اخیر دو تیم در رقابت های لیگ برتر، ملوان صاحب 3 پیروزی، 5 تساوی و 6 شکست شده است. آخرین مسابقه رسمی دو تیم فروردین یک سال قبل، با تساوی بدون گل به پایان رسید. این دو تیم کمی پیش از لیگ چهاردهم، در رقابت های جام شهدا با هم دیدار کردند. دیداری که در ضربات پنالتی با پیروزی پیکان به پایان رسید.  ملوان برای این مسابقه یک بازیکن محروم خواهد داشت. نیما دلاوری که این هفته ها به عنوان مدافع میانی ثابت برای انزلیچی ها به میدان رفته، با دریافت کارت زرد سوم در مسابقه قبلی از این دیدار محروم شده است. او البته در این هفته ها استاد مسلم پنالتی دادن به تیم های حریف لقب گرفته است. دو تیم 9 بازیکن دو اخطاره نیز دارند و به احتمال فراوان چند مهره را در هفته پیش رو از دست خواهند داد.

 

ملوان و پیکان، تنها یک پیروزی در رقابت های لیگ چهاردهم به دست آورده اند و برای برون رفت از وضع نامساعد فعلی، باید هر چه زودتر به پیروزی دوم دست پیدا کنند. جالب اینکه آمار خط دفاعی هیچکدام از دو تیم آمار بدی نبوده است. آن ها هر کدام 7 گل در لیگ چهاردهم دریافت کرده اند. هشت تیم لیگ برتری بیشتر از این تعداد گل خورده اند. آن چه این دو تیم را در رده های انتهایی جدول قرار داده، وضعیت نامساعد خط حمله این تیم هاست. ملوان 4 گل و پیکان تنها 1 گل در رقابت های لیگ به ثمر رسانده اند.

 

چهره ویژه این مسابقه، بدون تردید امیرحسین فشنگچی ست. آقای پاس گل لیگ سیزدهم، بعد از به اتمام رساندن فصلی رویایی در ملوان، لیگ چهاردهم را در پیکان چندان خوب شروع نکرده است و امیدوار است در مقابل تیم سابق شان، به شرایط آرمانی بازگردد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-18 15:26:52
نظر دهید
۲ نظر
ملوانی
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۷
دلیل اصلی ناکامی چند دهه ای ملوان کسانی در شهر اند که ملوانی ضعیف را ترجیح می دهند تا در آستانه انتخابات ها از آن به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده کنند .
مسئولان شهری بندر انزلی نه با ورود سرمایه گذار های واقعی موافقند و نه با ملوانی بی نیاز و مقتدر .
ملوانی
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۸
در این میان امثال نصرت ایراندوست یا دیگر پیشکسوت ها بازیچه هایی هستند که برای بازی در زمین آنها به جان هم می افتند . مقصر ناکامی های ملوان حتی محجوب هم نیست چرا که توان اش همینقدر است مقصر کسانی هستند که به جای حل مشکلات فراوان شهر ، به فکر راه میانبر برای انتخاب مجدد اند و به همین خاطر کمر به نابودی ملوان بسته اند .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر