فهرست
گزارش روز:بازگشت خامس رودریگس به روزهای اوج در مقابل بازل
گزارش روز:بازگشت خامس رودریگس به روزهای اوج در مقابل بازل

گزارش روز:بازگشت خامس رودریگس به روزهای اوج در مقابل بازل

آی اسپورت - رئال مادرید دو شب پیش در مقابل بازل به یک پیروزی مهم و روحیه بخش دست یافت. 5 گل زد و خودش را بصورت موقت از بحران خارج کرد.

این بازی، هفتمین بازی خامس رودریگس برای رئال نیز بود. او تاکنون سه بار در لالیگا،دو بار در سوپرجام اسپانیا،یک بار در سوپرجام اروپا و یک بار هم در لیگ قهرمانان برای رئال به میدان رفته و بدون شک نمایش او در مقابل بازل، بهترین نمایش او تاکنون برای رئال بوده است.

خامس پس از تونی کروس، دونده ترین بازیکن رئال در زمین بود. ستاره کلمبیایی 11.283 کیلومتر دوید؛ در حالی که مغز متفکر آلمانی رئال یعنی تونی کروس، 11411 کیلومتر دویده بود.

این آمار نشان می دهد که مشارکت خامس در حمله و دفاع بسیار خوب بوده است. خامس مطابق معمول در جناح چپ بازی می کرد اما تقریبا او را می شد در تمام نقاط زمین مشاهد کرد.

اوج هنرنمایی او در شرکت در کارهای دفاعی را در دقیقه42 بازی شاهد بودیم. زمانی که مودریچ یک پاس به عقب اشتباه داد و نه راموس و نه په په، نتوانستند به موقع خود را به بازیکن بازل برسانند.

در حالیکه نتیجه بازی 4-1 دنبال می شد و خطر دریافت گل دوم رئال را تهدید می کرد؛ به یکباره خامس از راه رسید و دروازه کاسیاس را نجات داد.

همچنین او در صحنه گل اول رئال یک پشت پای تماشایی به ناچو داد و خودش زننده گل چهارم رئال نیز بود. این نمایش خوب، تقدیر آنچلوتی را نیز در پی داشت.

او در انتهای بازی در مورد خامس گفت:\" به تدریج در مورد آنچه در زمین از او می خواهم به درک بهتری می رسد و در حال آداپته شدن با سیستم رئال است. خامس حالا در کارهای دفاعی نیز مشارکت خوبی دارد و از او رضایت کامل دارم.\"

حالا رئال در هفته چهارم لالیگا یک بازی حساس و بسیار مهم در مقابل دپورتیوو لاکرونیا در پیش دارد. بازی در زمین حریف برگزار می شود و رئال به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم دارد.ریازور می تواند میدان دیگری برای بروز ارزش های بالای خامس رودریگس باشد.

     
آی اسپورت
2014-09-18 15:28:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر