فهرست
گزارش روز:ناچو،آقای قابل اعتماد رئال مادرید
گزارش روز:ناچو،آقای قابل اعتماد رئال مادرید

گزارش روز:ناچو،آقای قابل اعتماد رئال مادرید

آی اسپورت - در میان انبوه ستارگان رئال مادرید، شاید بازیکنی که کمتر به چشم می آید؛ ناچو باشد. در حالیکه بازدهی او در زمانی که در ترکیب ثابت رئال قرار می گیرد؛ بسیار قابل توجه است.

مهره قابل اطمینان و ابزار دست آنچلوتی در سال گذشته و این فصل ناچو بوده و هر بار هم که به میدان رفته، نمایش بسیار خوبی از خود ارائه داده است.

این بازیکن جوان که محصول آکادمی باشگاه رئال مادرید است؛ تقریبا در تمام نقاط خط دفاع بکار گرفته شده است. او فصل گذشته 20 بازی برای رئال انجام داد. 12 بار دفاع مرکزی بود،5 بار دفاع راست و سه بار هم دفاع چپ و در تمامی این دیدارها نیز وظایفش را به درستی انجام داد.

شاید یکی از مهمترین دلایلی که مدیران رئال در این تابستان قرارداد او را تا سال 2021 تمدید کرده و حقوق او را نیز افزایش دادند؛ همین بازی های درخشانش در ترکیب رئال بود.

ناچو همواره راموس را الگوی خود می داند و البته همچون الگویش، دوست دارد در مرکز خط دفاعی بازی کند. پستی که در رئال مادرید کاستیا دربست دراختیارش بود.

ژوزه مورینیو مربی ای بود که برای اولین بار از ناچو در ترکیب تیم اول رئال استفاده کرد با این حال در رئال مورینیو، این بازیکن همواره در دفاع کناری به بازی گرفته می شد.5 بار در دفاع راست و 11 بار نیز در دفاع چپ.

ناچو در مقابل بازل و در غیاب کارواخال مصدوم،بالاتر از آربولا، مورد اعتماد کارلتو قرار گرفت و علاوه بر بازی درخشانش، در صحنه گل اول نقش اصلی را ایفا کرد.

حال باید ببینیم که آنچلوتی بار دیگر به این بازیکن جوان اعتماد خواهد کرد و آیا پست ثابتی برای او در نظر خواهد گرفت یا خیر؟

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-18 15:41:01
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۱
از اربلوا که خیلی بهتر بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر