فهرست
ابراهیم زاده: در پیکان آرامش به طور کامل وجود دارد/ هیچ مشکلی نداریم
ابراهیم زاده: در پیکان آرامش به طور کامل وجود دارد/ هیچ مشکلی نداریم

ابراهیم زاده: در پیکان آرامش به طور کامل وجود دارد/ هیچ مشکلی نداریم

آی اسپورت- منصور ابراهیم زاده دقایقی پیش در کنفرانس خبری حاضر شد و در خصوص شرایط تیمش برای بازی با ملوان صحبت کرد و جوابگوی خبرنگاران شد.او در کنفرانس خبری گفت:

سوریان نمونه یک جوان ایرانی است

قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم به تیم ملی کشتی فرنگی و سوریان تبریک بگویم. سوریان نمونه جوان ایرانی است که با تلاش به موفیت رسیده است.

آنچه درباره بازی باید بگویم این است که طبیعی است از نتایجمان راضی نباشیم اما از پیشرفت بازیکنانمان واقعا راضی هستم و آن را حس می کنم.آنها در بازی های اخیر هم این موضوع را نشان داده اند. ما مطمئنیم که این تلاش بازیکنان ما حتما به موفقیت منجر می شود.با این شرایط بازیکنان مان موفق می شوند.

امیدوارم تور دروازه با ما مهربان باشد

اگر فردا شرایط عادی باشد ما پیروزیم. در بازی قبلی اگر تیر دروازه نامهربان بود، تور دروازه با ما مهربان باشد. جایگاه پیکان به لحاظ امتیازی اینجا نیست و با تلاش بازیکنان حتما می توانیم موفق باشیم.

در پیکان آرامش هست

قبلا هم در تیم ما آرامش بوده و اینکه شما می گویید آرامش نیست را نمی دانم. هیچ مشکلی وجود ندارد. مشکل ما این است که باید نتیجه ای را که حق ماست را بگیریم. کار در حال پیش روی است و مطمئنم که موفق می شویم.چیزی که می گویم غیر عادی جایگاه ماست.

دو مصدوم داریم

سید علی حسینی، میلاد نوری مصدوم هستند. ملی پوش امید هم داریم که به این بازی نمی رسد اما سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

ملوان تیم با قدمتی است

به نظرم بهتر است راجع به خودمان صحبت کنیم. ملوان تیم باقدمتی است و آنها همیشه تیم خوبی هستند.

     
آی اسپورت
2014-09-18 15:43:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر