فهرست
پیش بازی استقلال - فولاد: دیوار فولادی در راه صدر/ سومین دیدار سخت..!
پیش بازی استقلال - فولاد: دیوار فولادی در راه صدر/ سومین دیدار سخت..!

پیش بازی استقلال - فولاد: دیوار فولادی در راه صدر/ سومین دیدار سخت..!

آی اسپورت- استقلال و فولاد در حساس ترین دیدار هفته نهم رقابت های لیگ برتر فردا از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می روند.
استقلالی ها پس از یک شکست تلخ برابر نفت تهران پای به این میدان می گذارند و فولادی ها نیز در حالی به تهران می آیند که پس از چند هفته ناکامی در برابر گسترش فولاد به برتری رسیده اند.


آبی ها و خاطرات خوش از فولاد

تیم فولاد قهرمان فصل گذشته ی لیگ برتر سال گذشته در دیدار رفت و برگشت مغلوب استقلال شد و به اصطلاح دابل شد. استقلال دو فصل پیش هم فولاد را شکست دادند و به عنوان قهرمانی لیگ دوازدهم دست یافتند تا از دیدار با حریف اهوازی خاطرات خوبی را داشته باشند. استقلال اگر بتواند فولاد را شکست دهد باید در انتظار امتیاز دادن تراکتور باشد تا به صدر جدول صعود کند. 


مصدوم ها و محروم های پر شمار 

 
استقلال و فولاد در حالی به مصاف هم می روند که دو تیم مصدوم های پرشماری را در این دیدار دارند. آبی ها در این دیدار حنیف عمران زاده، خسرو حیدری، هاشم بیگ زاده، یعقوب کریمی و جاسم کرار را در اختیار ندارند و فولادی ها هم یوسف وکیا، بختیار رحمانی و آرش افشین را در اختیار ندارند.بهترین برد در دیدارهای رو در رو

بهترین برد استقلال در روز 17 فروردین 85 با نتیجه 4 ـ 1 و بهترین برد فولاد در روز 28 آذر 89، آن هم با نتیجه 4 ـ 1 ثبت شده است. در دیدارهای دو تیم از زمان بازگشت فولاد به لیگ برتر در 12 بازی عملکرد استقلال بهتر بوده است. استقلال در این مدت 6 برد، 2 مساوی و 4 باخت، 16 گل زده و 13 گل خورده به دست آورده است و عملکردی بهتر داشته است.


پیش بینی ترکیب 


 
استقلال: 

محسن فروزان- هرائل مگویان - امیرحسین صادقی - پژمان نوری- میلاد فخرالدینی - آندو تیموریان- علیرضا رمضانی - امید ابراهیمی - آرش برهانی - محمد قاضی - سجاد شهباز زاده


فولاد: 


علی سلیمی، ایوب والی، ماتیاس دکو، مساریچ، مهرداد جماعتی، امید خالدی، مهدی بدرلو، احمد عبدالله زاده، اسماعیل شریفات، سروش رفیعی، ساسان انصاری. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-18 16:32:05
نظر دهید
۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۱
فولادیها بمب انگیزه هستند
گتاب سیتی وچون
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۰
کاش علاوه بر ترکیب احتمالی نتیجه احتمالی هم میزدین
مشروح
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
اگه استقلال 5 تا غایب داره فولاد هم 7 تا غایب داره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر