فهرست
پیش بازی ذوب آهن - گسترش فولاد: دوئل نیمکت های لرزان!
پیش بازی ذوب آهن - گسترش فولاد: دوئل نیمکت های لرزان!

پیش بازی ذوب آهن - گسترش فولاد: دوئل نیمکت های لرزان!

آی اسپورت- در چارچوب رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر فوتبال تیم فوتبال ذوب آهن از ساعت ۱۷ روز جمعه در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف گسترش فولاد می‌رود. شاگردان یحیی گل محمدی که هفته گذشته بالاخره اولین پیروزی خود را در لیگ چهاردهم جشن گرفتند امیدوارند با حفظ این روند از رتبه‌های پایینی جدول فاصله بگیرند هرچند گسترش فولاد پس از شکست دقیقه ۹۴ هفته گذشته در خانه فولاد خوزستان با انگیزه فراوان برای کسب ۳ امتیاز به دیدار ذوب آهن می‌آید.


دوئل نیمکت‌های لرزان


با توجه به نتایجی که ذوب آهن و گسترش فولاد تا این مقطع از فصل گرفته‌اند یحیی گل محمدی و مهدی تارتار هر دو جایگاه محکمی در تیم‌های خود ندارند. هرچند جایگاه گل محمدی با پیروزی هفته گذشته برابر پیکان محکم‌تر از تارتار است اما هریک در صورت شکست در این بازی یک گام دیگر به درهای خروجی باشگاه نزدیک می‌شوند. 


گسترش فولاد، آغاز ماه سخت ذوب آهن


هرچند ذوب آهن به هر شکل که بود در دیدار برابر پیکان توانست با تک گل شجاعی به اولین برد خود رسید اما این تیم یک ماه سخت را در پیش رو خواهد داشت، آنها در ۴ دیدار بعدی خود به ترتیب برابر گسترش فولاد، استقلال تهران، نفت تهران و فولاد قرار خواهند گرفت که بدون شک امتیاز گرفتن در هریک از این دیدارها برای ذوب آهن مشکل به نظر می‌رسد. شاگردان گل محمدی در تبریز و تهران به ترتیب به مصاف گسترش فولاد و نفت تهران می‌روند و در فولادشهر میزبان استقلال و فولاد خواهند بود.


بازیکنان تماشایی: مصطفی شجاعی- مهرداد بایرامی


مهاجمی که از روی نیمکت بلند شد و گل برتری ذوب آهن را در بازی با پیکان به ثمر رساند کسی نبود جز مصطفی شجاعی، مهاجمی که در مس کرمان خیلی بیشتر از او شنیده بودیم و مشخص نبود چرا گل محمدی به جز هفته‌های آغازین دیگر به او فرصت چندانی نداد. به نظر او همان گمشده ذوب آهن در نوک خط حمله است که احتمالاً در بازی با گسترش نیز از او از ابتدا استفاده خواهد شد. در سوی دیگر مهرداد بایرامی قرار دارد که در فصل گذشته تا آستانه آقای گلی پیش رفت اما در این فصل هیچ نشانی از آن بایرامی سال گذشته ندارد و تنها یک گل در ۸ هفته به ثمر رسانده است.


ترکیب احتمالی


گسترش فولاد:
 رودریگو لوپز، مجید خمیسی، مرتضی اسدی، بهنام داداش وند، میثم نقی زاده، مرتضی محفوظی، جابر انصاری، امید نظامی پور، محمد امین درویشی، مگنو باتیستا و مهرداد بایرامی


ذوب آهن: محمد باقر صادقی، علی حمام، کارلوس سانتوس، هادی محمدی، مهرداد قنبری، اکبر ایمانی، قاسم حدادی فر، قاسم دهنوی، مهدی رجب زاده، اسماعیل فرهادی و مصطفی شجاعی

     
آی اسپورت
2014-09-18 16:40:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر