فهرست
دلیل تهدید استراماچونی؛ ناتوانی عجیب مدیران
دلیل تهدید استراماچونی؛ ناتوانی عجیب مدیران

دلیل تهدید استراماچونی؛ ناتوانی عجیب مدیران

آی اسپورت – ساعاتی پیش خبر استعفای احتمالی آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال مثل یک بمب فضای رسانه‌ها و فضای مجازی را لرزاند. اما ماجرا چیست و چرا سرمربی ایتالیایی به این نقطه رسیده است؟ ماجرا از این قرار است که مدیران استقلال نتوانستند به موقع کارهای مربوط به ویزای هروویه میلیچ را انجام بدهند و به همین دلیل این بازیکن کروات، پس از چند ساعت حضور در فرودگاه امام خمینی از ایران خارج شد. این اتفاق ناراحتی استراماچونی، سرمربی استقلال را به همراه داشت و به همین دلیل او به مدیران استقلال اعلام کرد که اگر نتوانند شرایط حضور میلیچ را در ایران فراهم کنند از سمت خود کناره گیری می‌کند. سرمربی ایتالیایی استقلال طبق اخباری که رسانه‌های ایتالیایی منتشر کردند و توسط همسر استراماچونی هم در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شد، ۴۸ ساعت به استقلالی‌ها مهلت داده که مشکل میلیچ را حل کنند. به همین دلیل مدیران استقلال هم در تلاش هستند تا ظرف دو روز آینده مشکل روادید مدافع مدنظر استراماچونی را حل کنند تا مانع استعفای سرمربی تیمشان شوند.

 

 

۴ ۴  
آی اسپورت
2019-08-12 16:15:00
نظر دهید

۴ نظر
ایرانی
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۳۱
خاک بر سر فتحی و همه مدیران بی عرضه استقلال اگه خدایی نکرده استعفای استراماچونی حقیقت داشته باشد باید فتحی و همه هیت مدیره گورشان رو گم کرده و از این تیم بروند
کنت دزاکولا
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۰۵
نترس اینها همه هوچی بازی هست و از پدر سوخته بازی شما تا امتیاز بگیرین!!دیگه حناتون رنگی نداره.مربی ما حقوق نگرفته و دوماه مهاجم میخاد هنوز نگرفتن اینطور ننه من غریبم بازی در نمیاره این از ذات کثیف شماست که میخاین باج بگیرین,ای تف به ذات پدر سوخته ی کیسه.
۵
ali
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۳۷
از زمانی که اون کلمه تعلیق سرو کلش پیدا شد استقلال به کلی نابود شد هر لحظه اتفاق جدیدی برای این تیم میفته همه مردم ایران و جهان فراموش کردن اون کلمه عوض شد انقدر بلا بر سر استقلال اوردن خوب همه اینها از خوبیهای فوتبال پاکه ولی کاش همه این اتفاقات در روز مهندس اتفاق میفتاد تا با جشن روز مهندس این مهندسی بزرگ جشن گرفته میشد
۳
Redarmys
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۴۴
حقهٔ تکراری استقلال برای تیغ‌زنی بیشتر

استراماچونی دیروز قراردادش را ثبت کرد، امروز به دو خبرنگار ایتالیایی می‌گوید بنویسند: استراماچونی قصد دارد احتمال استعفایش را بررسی کند.

در ایران پروپاگاندای رسانه‌ای استقلال می‌نویسند استراماچونی استعفا داد.

گوش‌درازان استقلالی به همهٔ صفحات حمله می‌کنند و زمین و زمان را پرسپولیسی می‌خوانند.

پول در حساب واریز می‌شود و خریدهای خارجی بعدی هم بدون مشکل انجام می‌شود.
@redarmys
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر