فهرست
سوال روز:چرا رئال در نیمه دوم تمام بازی هایش افت می کند؟
سوال روز:چرا رئال در نیمه دوم تمام بازی هایش افت می کند؟

سوال روز:چرا رئال در نیمه دوم تمام بازی هایش افت می کند؟

آی اسپورت - رئال مادرید فصل را دور از انتظار شروع کرد و در حالی به مصاف بازل می رفت که در لالیگا، دو شکست متوالی را تجربه کرده بود.مشخصا آنچلوتی هنوز نتوانسته است در تیم خود توازن لازم را بوجود بیاورد و ما شاهد این هستیم که رئال در نیمه اول تمام بازی هایش، بهترین نمایش ممکن را ارائه می دهد و در عوض در نیمه دوم، با افتی چشمگیر مواجه می شود.

رئال در زمین سوسیه داد در 30 دقیقه اول، فوتبالی چشم نواز و عالی را ارائه داد و با 2 گل نیز پیش افتاد. در ادامه، بازی در نیمه اول به تساوی کشیده شد و در نیمه دوم، بازیکنان سوسیه داد با زدن 2 گل دیگر، رئال را در سن سباستین غرق کردند.

در مقابل اتلتیکو مادرید نیز شاهد این اتفاق بودیم. رئال پس از زدن گل مساوی به اتلتی توسط رونالدو، تا پایان نیمه اول با ارئه یک بازی درخشان، فرصت سه برابر کردن برتری خودش را داشت.

در حالی که بسیاری گمان می بردند این روند در نیمه دوم نیز ادامه داشته باشد چنین اتفاقی نیفتاد و به سان سن سباستین، رئال در نیمه دوم مغلوب حریفش شد.

در مقابل بازل نیز رئال با وجود برتری 5-1، تردید هایی از خود به جای گذاشت. مسلما بازل از لحاظ قدرت با اتلتیکو و حتی سوسیه داد قابل قیاس نیست. با این حال این تیم سوئیسی در نیمه دوم، در آستانه زدن 2 گل دیگر بود. یکبار کاسیاس و یک بار نیز خوش اقبالی رئالی ها مانع از تحقق نتیجه 4-3 شد و در ادامه، بنزما با یک گل زیبا، اختلاف را به 4 رساند.

در این میان، کارشناسان اعتقاد دارند که کهکشانی ها در نیمه دوم با افت بدنی مواجه می شوند؛ در حالیکه آنچلوتی با قاطعیت این نظریه را کرده و مشکل را در عدم تطابق بازیکنانش با سیستم جدید رئال می داند.

بازی بعدی رئال در ریازور و در مقابل دیپورتیوو لاکرونیا است. آیا رئال در نیمه دوم آن بازی هم افت خواهد کرد؟ باید به انتظار بنشینیم

     
آی اسپورت
2014-09-18 16:52:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر