فهرست
آخرین خبر؛ طارمی ترانسفر می‌شود
آخرین خبر؛ طارمی ترانسفر می‌شود

آخرین خبر؛ طارمی ترانسفر می‌شود

آی اسپورت- باشگاه پرسپولیس قصد ترانسفر کردن مهاجم خود را دارد. باشگاه پریسپولیس در نظر دارد به زودی پیشنهاد تمدید قرارداد دوساله را به مهدی طارمی ارائه کند و در صورتی که این بازیکن حاضر به تمدید قرارداد خود نشود ترانسفر خواهد شد. اخیرا حمیدرضا گرشاسبی مدعی شد طارمی با توجه به بخشیده شدن جریمه‌اش تابع تصمیمات باشگاه است اما این در شرایطی است که مهاجم بوشهری سرخپوشان به هیچ عنوان برنامه‌ای برای تمدید قرار داد خود با پرسپولیس ندارد. در حقیقت تلاش باشگاه پرسپولیس برای بخشیدن جریمه طارمی بیشتر به نفع این بازیکن بود تا باشگاه پرطرفدار. از آنجا که باشگاه الغرافه رسما خواهان جذب طارمی شده است مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند اگر این بازیکن راضی به تمدید قرارداد نشد او را در نیم فصل ترانسفر کنند تا حداقل درآمدی از فروش او داشته باشند. باشگاه پرسپولیس فعلا رقم فروش طارمی را به باشگاه قطری اعلام نکرده است چرا که قبل از آن می‌خواهند با او و وکیلش نشستی را داشته باشند.

خبرورزشی

۶۴ ۵  
آی اسپورت
2017-12-23 22:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۸
مگه میتونه تمدید نکنه!!؟ باید تمدید کنه و بعد جام جهانی باشگاه ترانسفرش کنه. طارمی نباید یه اشتباه را چندبار تکرار کنه. دسته گل 4 میلیاردی ایشون را باشگاه بخشیده و باید قرارداد سه ساله و سفید امضا کنه. حتی تا سه سال هم نباید پولی بگیره. بعید میدونم اینقدر بی معرفت و بی شعور باشه که بازم بخواد حماقت کنه و با باشگاه و هواداران دربیفته. به هر حال پرسپولیس از نبود طارمی ضرر نمیکنه، ولی آدمها از نمک نشناسی ضرر زیادی می کنند.
۵ ۱
مارال
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۴۹
# هوادار بی معرفت نباشیم
۲
Mahdi
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۳۹
خیلی هم خوب این که ب هر حال میره ی سودیم پرسپولیس ببره
۳ ۱
مهدی
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۸
ببخشید،کجا میره؟!این سوتی بزرگیه از روزنامه ای مثل خبرورزشی.پرسپولیس از نقل و انتقالات محرومه.یعنی فقط از خرید بازیکن محروم نیست،حتی از فروش و به طور کل ترانسفر بازیکن محرومه.طارمی تنها درصورتی میتونه ترانسفر بشه که اول قراردادش با پرسپولیس تمدید بشه و بعد صبر کنن تا نیم فصل فصل بعد و اونوقت بفرستنش قطر و از قبلش پول بگیرن.متاسفم برای مدیران پرسپولیس که با وجود محرومیت دارن دست و پا میزنن.امیدوارم این خبر به گوش خارجیا نرسه وگرنه حسابی میخندن بهمون
آنتی شومن
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۱۵
هررررری.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر