فهرست
درخشان: افت نیمه دوم به خاطر مشکل بدنی بود/ جو بازی فاطمی را گرفت
درخشان: افت نیمه دوم به خاطر مشکل بدنی بود/ جو بازی فاطمی را گرفت

درخشان: افت نیمه دوم به خاطر مشکل بدنی بود/ جو بازی فاطمی را گرفت

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان مسابقه امروز تیمش در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگی خبرنگارها شد. درخشان بعد از اولین برد، در مورد شرایط پرسپولیس و تعویض عجیب فاطمی صحبت کرد. 

مشکل بدنی داریم

باید بگویم بازی خیلی خوبی انجام دادیم و در نیمه اول خوب کار کردیم. در نیمه دوم افت داشتیم چون مشکل بدنی داریم ولی ان‌شاءلله این مشکل را برطرف می‌کنیم. جا دارد از هواداران پرسپولیس تشکر کنم و امیدوارم در هفته‌های آینده به تیم ما کمک کنند. ضمن اینکه از بازیکنانم تشکر می‌کنم چون آنها تلاش کردند و ما با کسب این نتایج به صدر جدول نزدیک می‌شویم. باید مشکلات‌مان را برطرف کنیم و کلی اشکال داریم که هفته به هفته باید این اشکالات برطرف شود. -

سوشا و نیلسون

ما یک تیم کامل هستیم و تا هفته آخر همه بازیکنان باید به من کمک کنند. مکانی و نیلسون برای‌شان فرقی ندارد که کدام یک بازی می‌کنند. 

لزوم بدنسازی 

امیدوارم در تعطیلی لیگ که 50 روز فرصت خوبی برای بازسازی بزرگ داریم و بدنسازی خوبی انجام می‌دهیم که در دور برگشت آماده باشیم. این افتی که شما می‌گویید را قبول دارم. 

جنب و جوش کنار زمین

سعی می‌کردم وظایف بازیکنان را به آنها گوشزد کنم و قانون من این نیست که بازیکن برای خودش بازی کند. این درست نیست که یک بازیکن 5 بازیکن را دریبل کند مطمئن باشید اگر در تیم من این کار را کند از تیم بیرون می‌ماند.

ورود و خروح فاطمی، چرا؟

اولین دلیلش خستگی عالیشاه بود و دلیل دومش هم این بود که فاطمی را جو بازی گرفت و از قسمت او دو خطر خوب به راه آهن رسید و او در بازی کپ کرده بود ولی ما نمی‌توانیم ریسک کنیم که یک جوان طوری عمل کند که ما خسارتش راب دهیم ولی فاطمی بازیکن آینده‌داری است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-18 20:56:03
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۴
منتظربازیهایداینده هستیم حمید خان.خسته نباشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر