فهرست
بنگر: از دقیقه 60 بدن هایمان افت کرد/ زیرآب زنی دلیل افت فوتبال است
بنگر: از دقیقه 60 بدن هایمان افت کرد/ زیرآب زنی دلیل افت فوتبال است

بنگر: از دقیقه 60 بدن هایمان افت کرد/ زیرآب زنی دلیل افت فوتبال است

آی اسپورت- محسن بنگر بعد از پیروزی دو بر یک پرسپولیس مقابل راه‌آهن گفت: بازی خوبی بود تا دقیقه 60_ 70 عملکرد خوبی داشتیم اما کم کم افت بدنی پیدا کردیم اما بازی به بازی بهتر می‌شویم.

وی افزود: فشار زیادی روی تیم بوده و یک مقدار افت کردیم اما هر روز بهتر خواهیم شد. بازی بعدی ما مقابل استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی است. انشاءالله با حضور هواداران‌مان وضعیت بهتری پیدا خواهیم کرد. همه امتیاز از دست می‌دهند و می‌توانیم کم کم بالا بیاییم و به وضعیت‌مان سر و سامان بدهیم.

مدافع پرسپولیس در مورد وضعیت این تیم برای لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: زمان زیادی تا لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است و تا آن زمان وضعیت تیم سر و سامان پیدا می‌کند.

وی در مورد عملکرد والیبال و کشتی خاطرنشان کرد: به عملکرد آنها افتخار می‌کنیم و اگر وقت شد به استقبال آنها می‌رویم.

بنگر در مورد اینکه چرا فوتبال نمی‌تواند مثل سایر رشته‌ها رشد کند عنوان کرد: متاسفانه در فوتبال زیرآب‌زنی خیلی زیاد است. در والیبال و سایر رشته‌ها یک مسئول وجود دارد اما در فوتبال این چنین نیست.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-18 21:06:43
نظر دهید
۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۴
آره مثل خود شما که زیرآب دایی و زدید الآن هم همه چیز و گردن اون میندازید
-
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۱۰
خوب می کنه دایی هم شود مربی. البته من پرسپولیسی نیستم.
-
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۲
برو عمو!! کجایی کاری دایی سرور فوتبال ایرانه.شما هی فوتبال فوتبال میکنید بعد به طرز احمقاته ای مردی که چندین سال تو تیم های مطرح بوندسلیگا بازی کرده و اولین آسیایی فینال لیگ قهرمانانه رو میکوبید.دایی بزرگترین بازیکن تاریخ ایرانه و فوتبال ایران و با نام دایی میشناسن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر