فهرست
وسوسه ۴۵۰ هزار دلاری جباروف از تبریز!
وسوسه ۴۵۰ هزار دلاری جباروف از تبریز!

وسوسه ۴۵۰ هزار دلاری جباروف از تبریز!

آی اسپورت - سرور جباروف برای استقلال در نبود امید ابراهیمی می‌توانست نقش لیدر تیم را بازی کند. طوری که شفر داشت به آپشن‌های مختلفی درباره کاپیتانی تیم فکر می‌کرد. حالت‌هایی که شاید گاهی مسیر بعضی از آنها به بسته شدن بازوبند روی دست‌های بازیکن پست شماره 8 استقلال، ختم می‌شد. او می‌توانست در مقام پلی‌میکر، در زمان نبودن پژمان منتظری و مهدی رحمتی یا وریا و یا حتی بودن وریا یکی از کاندیداهای استقلال برای کاپیتانی باشد.

سرور اما همچنان رضایت به تمدید قرارداد نداده است. او برای استقلال شرط گذاشته. شرطی که فعلا مذاکرات را به بن‌بست رسانده است. او که 120 هزار دلاری از فصل قبل طلب دارد، ابتدا انگار دنبال مطالبات قبلی است. سرور خیلی صریح به استقلالی‌ها گفته است:«ابتدا تکلیف مطالبات قبلی را مشخص کنید. بعد از آن هر مسئله‌ای قابلیت بررسی دارد. می‌شود درباره هر چیزی مذاکره کرد.»

استقلالی‌ها اما بعد از اینکه در ماجرای امید ابراهیمی، طلب‌های این بازیکن را پرداخت کردند و بعد هم او نماند، کمی از تمدید قرارداد با سرور می‌ترسند. در این شرایط اما مدیران استقلال که توان تمدید با ستاره‌ها را نداشتند، استعفا دادند و چالشها چند برابری شده است.

می‌گویند سرور برای سال جدید هم قراردادی پیشنهاد داده که حدود 450 هزار دلار است. یعنی 120 هزار دلاری بیش از سال قبلش. او البته پیشنهادی به همین مبلغ از تراکتورسازی دریافت کرده است و به همین دلیل هم هست که زیر بار رقمی کمتر از این نرفته است. قطعا تعیین تکلیف قرارداد قبلی و مذاکرات موثر می‌تواند همه چیز را ممکن کند. ولی فعلا استقلال مذاکره‎کننده‌ای ندارد که بتواند حقش را بگیرد!

خبرآنلاین

 

۷ ۵  
آی اسپورت
2018-07-18 19:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
آبیدل
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۸
خدا لعنت کنه قلم به مزد های طرفدار دلال ها رو

دارند این طوری ته دل ما استقلالیها رو خالی میکنند

اولش گفتند سپاهان میره بعد تیرشون به سنگ خورد میگند میره تراکتور

جباروف قلبش آبیه هیچ جا نمیره -
۶ ۱
آرش6
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۴
به ندای قلبش گوش میده -برو مصاحبه افتخاری رو بخون
لنگستان
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۰۶
اوه اوه چه آتیشی زد زنوزی! دستش درد نکنه :))) اینم عوض اون علی کریمی که با مصدویتم دست از سرش ورنداشتن دزدیدنش :)) بگرد تا بگردیم
محسن
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۰۳
به عنوان هوادار واقعی استقلال،معتقدم استقلال باید قید این دو بازیکن را بزند.دندان پوسیده، همینها هستند.به خدا ماندن اینها،سالها عوارض دارد و به جز جنبه مالی،از جهات دیگر هم برای استقلال و هم برای دیگر تیمها(در مورد جذب بازیکن خارجی)هزینه های به دنبال دارد که تا سالها گریبان فوتبال ما را خواهد گرفت.
۴
علی خوشی
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۷:۱۹
آقا بزارین بره. این بازیکن‌ها، با این دلال‌هایی که دور و برشون دارن، فایده‌ای به حال استقلال ندارن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر