فهرست
دی یونگ: می خواهم با پیراهن میلان از فوتبال خداحافظی کنم
دی یونگ: می خواهم با پیراهن میلان از فوتبال خداحافظی کنم

دی یونگ: می خواهم با پیراهن میلان از فوتبال خداحافظی کنم

آی اسپورت- نایجل دی یونگ، هافبک هلندی میلان، اعلام کرد که می خواهد قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا کند و دوران حرفه ای اش را در این باشگاه به پایان برساند.

این ملی پوش هلندی یکی از معدود بازیکنان خوب میلان در فصل گذشته و در این تابستان شایعاتی در مورد احتمال پیوستن او به منچستریونایتد به گوش می رسید. با این وجود، یونگ تاکید کرد که او هرگز به جدای یاز میلان فکر نکرده و اکنون امیدوار است که با امضا یک قرارداد جدید، بتواند تا پایان دوران حرفه ای اش در سن سیرو بماند.

او به خبرنگاران گفت:\" می خواهم در میلان بمانم و بار دیگر تکرار می کنم که می خواهم دوران حرفه ای ام را در این باشگاه به پایان برسانم. قرارداد جدی در چه مرحله قرار دارد؟ می دانم که باشگاه با مدیر برنامه هایم تماس گرفته و قرار ملاقاتی برای هفته بعد تعیین شده است.\"

میلانی ها بعد از دو پیروزی در دو هفته ابتدایی فصل جدید سری آ، این هفته باید مقابل یوونتوس قرار بگیرند و دی یونگ امیدوار است که تیمش بتواند روند پیروزی های پیاپی اش را حفظ کند.

\" یوونتوس در سه فصل گذشته قهرمان لیگ شده؛ نیازی به گفتن این موضوع وجود ندارد. آنها در لیگ قهرمانان هم با اقتدار مالمو را شکست دادند. برای اینکه شانس شکست دادن آنها را داشته باشیم، باید از دقیقه 1 بجنگیم. آیا این اولین آزمون جدی میلان است؟ مطمئنا و البته برای آنها هم همین طور خواهد بود.\"

 

.

 

     
آی اسپورت
2014-09-18 21:59:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر