فهرست
تعویض مدیر در استقلال؛ وزیر در انتظار دربی
تعویض مدیر در استقلال؛ وزیر در انتظار دربی

تعویض مدیر در استقلال؛ وزیر در انتظار دربی

آی اسپورت - باشگاه استقلال که از ابتدای فصل تاکنون نتوانسته هیات مدیره همراه و همدلی داشته باشد با محرومیتی که از سوی فیفا برایش در نظر گرفته شد بیشتر از گذشته اوضاع به‌هم ریخته ای دارد و به نظر می‌رسد که با دیدار برابر السد و دربی تهران شرایط متفاوت‌تری نیز خواهد داشت.

وزیر ورزش که از بحث محرومیت استقلال دلخور شده و البته تحت فشار هواداران استقلال هم قرار گرفته است، منتظر مانده تا ببیند آیا این فضایی که هیات مدیره استقلال به راه انداخته و امیدوارند که فیفا رای خودش را برگرداند به نتیجه می‌رسد یا نه؟ در واقع وزیر نه تنها از افتخاری که از کل اعضای هیات مدیره دلخور است و اگر در دو هفته آینده استقلال سروسامان نگیرد و حکم فیفا را برنگرداند، ممکن است تغییرات در استقلال بسیار وسیع باشد.

دیدار فرهاد مجیدی با کاشانی عضو شورای شهر و مدیر عامل پیشین پرسپولیس و البته دیدار این دو با رئیس فدراسیون والیبال منجر به شایعاتی در مورد احتمال حضور داورزنی به عنوان مدیرعامل باشگاه شد. با این وجود وقتی وزیر داورزنی را جانشین سجادی کرد داستان عوض شد. اما این انتصاب هم نافی احتمال تغییرات در باشگاه آبی تهران نشد. استقلال حتی بدون بحث محرومیت فیفا هم در آستانه تغییرات قرار داشت اما بعد از این بحث قصه رسما وارد مرجله جدیدی شد و بدتر از همه اینکه افتخاری و اعضای هیات مدیره هیچ کدام هم تا امروز نه مسئولیت این موضوع را برعهده گرفته‌اند و نه حتی بابت آن عذر خواهی کرده‌اند.

پیش بینی‌ها حکایت از آن دارد که اگر وزیر به این قاطعیت برسد که محرومیت بر نمی‌گردد رایزنی‌هایش برای تغییرات را آغاز می‌کند و البته تا پایان دربی هم برای تغییر صبر خواهد کرد و بعد تصمیمش را اجرایی می‌کند.

 

مهر

۲    
آی اسپورت
2017-01-30 12:51:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر