فهرست
مورینیو: رابطه ای بین من و رونالدو وجود ندارد
مورینیو: رابطه ای بین من و رونالدو وجود ندارد

مورینیو: رابطه ای بین من و رونالدو وجود ندارد

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی عنوان کرد که رابطه ای بین او و کریستیانو رونالدو وجود ندارد و همچنین مهاجم پرتغالی را یک \"ماشین گلزنی\" خطاب کرد.

پس از جدایی مورینیو از چلسی، بسیاری معتقند که او و رونالدو همچنان رابطه شان را با هم حفظ کردند و البته بسیاری نیز معتقدند که پس از صحبت‌های مورینیو راجع به رونالدو ی واقعی و همچنین انداختن تقصیر حذف رئال از لیگ قهرمانان 2012 بر گردن رونالدو، معقتدند که رابطه ی بین این دو خوب نیست.

مورینیو گفت که تاثیر رونالدو در دوران حضورش در اسپانیا را فراموش نکرده ولی با او دیگر ارتباطی ندارد.

او در مصاحبه با TV1 گفت: \" رابطه ای بین من و رونالدو وجود ندارد.او بازیکن رئال مادرید است و من سرمربی چلسی. هیچگاه نمی‌توایند مارا در کنار هم پیدا کنیم. رابطه ای وجود ندارد ولی تاثیر بازی های او در ذهن من است. باید به خودم یادآوری کنم که او ماشین گلزنی بود که من را به قهرمانی لالیگا، کوپا دل ری و سوپرکاپ رساند.

سعی می‌کنم که بهترین خاطراتم را از رونالدو در ذهنم داشته باشم و برایش آرزوی بهترین ها را مخصوصا در تیم ملی پرتغال و هم در باشگاهش دارم.\"

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-19 13:30:29
نظر دهید
۴ نظر
خراب مورینیو
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۵
این یک اظهار نظر حرفه ای بود به نظر من ! .... قرار نیست که آدم با همه رابطه ای عالی داشته باشه .. ولی حفظ احترام لازمه که خوشبختانه هر دو طرف رعایت کردن .... خیلی واضحه که رونالدو پدر خودش رو فرگوسن میدونه و نه خوزه ! .... همونطور که دروگبا خودش رو فرزند خوزه میدونه و حتی بالاتر از اون یک دوست صمیمی و فدایی ! .... و این هم قابل درکه ... و اگه یه ذره ریز تر بشیم میبینیم که خوزه و رونالدو نقاط مشترک زیادی هم دارن ... هر دو پرتغالین و چه بسا رونالدو روزی توی تیم ملی پرتغال خوزه رو ببینه ! ... و اینکه هر دو با آلکس فرگوسن کبیر رابطه دارن .... رونالدو به عنوان فرزند فرگی و ارباب خوزه به عنوان یک دوست و یا به عبارت خود فرگی "مربی لعنتی !!! "
گتاب سیتی وچون
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۸
بازیکن خوبیه پنالدو ولی در سطح کاستا و مسی نیست
فدائی ارباب مورینیو بهترین مربی تاریخ فوتبال
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
ای جونم ارباب-پنالدودرحدی نیست که بخوادباتو رابطه داشته باشه
omid
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۰
مورینیو لیاقت یه همچین بازیکنى رو نداشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر